Vairuotojams senka kantrybė: Petrašiūnų greičio matuoklis vėl fotografuoja kada tik panorėjęs – Kas vyksta Kaune

Vairuotojams senka kantrybė: Petrašiūnų greičio matuoklis vėl fotografuoja kada tik panorėjęs

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Prieš kelias dienas kauniečiai pastebėjo, jog Petrašiūnuose, R. Kalantos gatvėje, esantis stacionarus greičio matuoklis fiksuoja kiekvieną automobilį, nesvarbu, kokiu greičiu važiuojama. Toks atvejis – nebe pirmas, tačiau jaudintis nėra ko. 

„Petrašiūnuose visus iš eilės fiksuoja greičio matuoklis, nesvarbu, kokiu greičiu važiuojama“, – naujiena pasidalijo kaunietis „Kur stovi policija Kaune“ grupėje.

„Jau ne pirmas kartas šią savaitę, kai taip darosi“, – pritarė kitas kaunietis.

Vairuotojai taip pat spėliojo, jog greičio matuoklis skenuoja automobilio valstybinius numerius, o vėliau tikrinama, ar automobilis draustas privalomu draudimu bei ar atlikta automobilio techninė apžiūra.

Apie susidariusią situaciją pakomentavo Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

„Greičio matuoklis savo darbą atlieka fiksuodamas pažeidimus. Tačiau nuotraukos gali būti daromos ir dėl patikros. Pasitaiko ir saulės atspindžių. Iš policijos negavome jokios informacijos dėl šio greičio matuoklio sutrikimų. Jei vairuotojai važiuoja leistinu greičiu, apdraustais ir techninę patikrą praėjusiais automobiliais, greičio matuoklio tikrai nereikia bijoti“, – tvirtino M. Matusevičius.

Kas vyksta Kaune“ primena, jog praėjusią vasarą vairuotojai taip pat piktinosi dėl blogai veikiančio greičio matuoklio R. Kalantos gatvėje. Tą kartą M. Matusevičius patikino, jog šis veikė įprastai kaip ir anksčiau.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA