Vagystę tirianti Kauno policija vietoj metalo rado narkotikų – Kas vyksta Kaune

Vagystę tirianti Kauno policija vietoj metalo rado narkotikų

Kauno apskrities VPK nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Praėjusį penktadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai, ieškodami vagystę įvykdžiusių asmenų, rado ne tik juos, bet ir išaiškino kitą nusikalstamą veiką, susijusią su disponavimu narkotinėmis medžiagomis.

Kaip skelbia Kauno apskr. VPK, balandžio 15 d. apie 22.50 val. Kaune, Julijanavos g., iš didelių gabaritų ir pavojingų atliekų priėmimo aikštelės, prakirpus tvorą, buvo pavogti ten esantys metalai. Kokia buvo padaryta turtinė žala – tikslinama.

Pareigūnai, vykdydami galimai metalus pavogusių asmenų paiešką, netrukus sulaikė vyrą (g. 1982 m.). Kitas asmuo (g. 1982 m.) buvo sulaikytas namuose Aleksote. Abu sulaikytieji policijos pareigūnams jau yra žinomi. Atliekant kratą vagyste įtariamojo vyro namuose, Veiverių pl., pas kartu buvusią moterį (g. 1979 m.) pareigūnai aptiko galimai narkotinių medžiagų.

Dėl šių įvykių Kauno apskr. VPK Nemuno policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminius tyrimus pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. (dėl vagystės) ir pagal 259 str. 1 d. (dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti).

Už įvykdytą nusikalstamą veiką vyrams gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų, o moteriai – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimus organizuoja ir jiems vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA