Ieškomos Kaune be žinios dingusios nepilnametės – Kas vyksta Kaune

Ieškomos Kaune be žinios dingusios nepilnametės atnaujinta: paauglės rastos

Reidas Rokų plente
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Pirmadienį, spalio 25 dieną, Kaune be žinios dingo dvi nepilnametės, apie jų paiešką paskelbta socialiniame tinkle „Facebook“.

„SOS. Dingo, jei pamatysit skambinkit 8607**445 arba 112. Vardai Gustė ir Enrika. Gali būti persidažę plaukus juodai“, – toks pranešimas su mergaičių nuotraukomis pirmadienį išplito viešojoje erdvėje.

Kartu su pranešimu skelbiama, kad nepilnametės paskutinį kartą matytos spalio 25 dieną 17.15 val. Savanorių prospekte esančioje viešojo transporto stotelėje „Laisvės alėja“.

Faktą, kad Kaune dingo nepilnametės portalui „Kas vyksta Kaune“ patvirtino Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė.

„Taip, ieškome dviejų nepilnamečių (gim. 2007 m.)“, – teigė ji ir pridūrė, kad pradėti du ikiteisminiai tyrimai, daugiau detalių neteikiama.

Papildyta 15.11 val.

Kaip nurodė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, G. G. vakar, spalio 25 d., apie 15.00 val. išėjo iš namų Kaune, Kulvos g. ir iki šiol negrįžo.

Dingusi mergina apie 170 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, trumpų (iki pečių) rudų plaukų. Buvo apsivilkusi juodos spalvos džinsines kelnes, juodos spalvos rudeninę striukę, galimai ant viršaus užsidėjusi spalvotą sportinio kostiumo viršų, žalius kerzinius batus.

Apie kitą dingusią merginą daugiau detalių kol kas neskelbiama, tačiau O. Vaitkevičienės teigimu, ji taip pat ieškoma pareigūnų.

Asmenys, žinantys nepilnamečių buvimo vietą, jas matę ar galintys suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, buvo prašomi kreiptis į Kauno apskr. VPK Santakos policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 60664, rašyti el. paštu laima.petraskiene@policija.lt arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Papildyta spalio 29 dieną 11.26 val.

Kauno policija praneša, kad penktadienį, spalio 29 dieną, abi nepilnametės grįžo į namus.

Kur kreiptis emocinės (psichologinės) pagalbos

Emocinės pagalbos tarnyba Kontaktai
„Jaunimo linija“ 8 800 28888
(visą parą)
www.jaunimolinija.lt
„Vaikų linija“ 116 111
Kasdien 11:00 - 23:00
www.vaikulinija.lt
„Linija Doverija“
paaugliams ir jaunimui
(parama teikiama rusų kalba)
8 800 77277
II - VI 16:00 - 20:00
(išskyrus valstybės švenčių dienas)
„Pagalbos linija moterims“ 8 800 66366
(visą parą)
pagalba@moteriai.lt
„Vilties linija“ suaugusiems 116 123
(visą parą)
www.viltieslinija.lt
viltes.linija@gmail.com
​„Tu ne vienas“ pagalbos linija www.tunevienas.lt
„Sidabrinė linija“
draugystė, bendravimas ir pagalba telefonu garbaus amžiaus žmonėms
8 800 80020
Darbo dienomis 8:00 - 20:00
www.sidabrinelinija.lt
pasikalbekime@sidabrinelinija.lt
Programėlė „Pagalba Sau“ ne tik padeda stebėti savo būseną, bet ir suteikia informaciją, kur kreiptis ar nukreipti kitą, prireikus pagalbos.
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA