Masinė avarija vakariniame aplinkkelyje: susidūrė 6 automobiliai, vienas žmogus žuvo - Kas vyksta Kaune

Masinė avarija vakariniame aplinkkelyje: susidūrė 6 automobiliai, vienas žmogus žuvo

Penktadienio popietę Kauno vakariniame aplinkkelyje užfiksuota avarija tarsi iš „Kobra 11“ serialo. Susidūrus 6 automobiliams visiškai sustojo eismas, pranešama, kad vienas žmogus neišgyveno.

„Nuo 9 forto link Lampėdžių „Kobra 11“, stovi eismas. Nuo Garliavos irgi kamštis iki avarijos“, – „Kas vyksta Kaune“ grupėje rašė kauniečiai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinti pareigūnė, apie 14:08 val. buvo gautas pranešimas apie masinę avariją vakariniame Kauno aplinkkelyje.

Nuvykus pareigūnams paaiškėjo, jog susidūrė 6 automobiliai: „VW Passat”, vairuojamas vyro (gim. 1988 m.), „VW Passat”, vairuojamas vyro (pristatytas į gydymo įstaigą), „Volvo”, vairuojamas moters (gim. 1979 m.), „Audi”, vairuojamas vyro (gim. 1983 m.), „Opel Zafira”, vairuojamas vyro (gim. 1978 m.) ir „VW Passat”, vairuojamas vyro (gim. 1987 m.).

„VW Passat” vairuotojas (gim. 1988 m.) gaivintas dėl galimai sutrikusios sveikatos, tačiau neišgyveno.

Remiantis „Google maps“ duomenimis, vakarinis aplinkkelis važiuojant link Garliavos pusės yra visiškai užsikimšęs, eilės formuojasi iki pat Giraitės.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA