Kaunietė I. Zasimauskaitė ir jos vyras Simas užsikrėtė COVID-19: papasakojo apie savijautą ir išmoktą pamoką – Kas vyksta Kaune

Kaunietė I. Zasimauskaitė ir jos vyras Simas užsikrėtė COVID-19: papasakojo apie savijautą ir išmoktą pamoką

delfi.lt 2021/09/06 18:19
DELFI nuotr.

„5 diena su kovidu”, – taip savo įrašą feisbuke pradėjo žinoma atlikėja Ieva Zasimauskaitė. Beje, klastinguoju virusu susirgo ne tik Ieva, bet ir jos sutuoktinis Simas Grabauskas.

Nors koronavirusu serganti dainininkė iki šiandien vis dar jaučiasi prastai, ištikimiausiems gerbėjams ir sekėjams skyrė įrašą, kuriame pasidalino šiomis dienomis kylančiomis emocijomis ir patyrimais.

„Jau penkta diena namuose, labai keista. Tas visas sustojimas ir negalėjimas pagreitinti proceso. Tik sustojus suprantu, kiek iš tikrųjų bėgu, kaip nieko nematau aplink… kaip viskam, kas ištikrųjų svarbu, neturiu laiko. O iš tikrųjų laiko yra visada, tik prioritetai ne tose vietose. Nes kartais atrodo, kad net nebemoku gyvai bendrauti, turiu kažkokių baimių ar kompleksų, nes tiek jau pripratau prie tų internetinių pokalbių, kad gyvai nebežinau ar sugebu taip gerai bendrauti. Bet iš to ir kyla tas žiaurus vienišumo jausmas ir neužpildyta širdis. Nes internetas ir žinutės ar skambučiai niekada neatstos gyvo žmogaus, apkabinimo, prisilietimo, kvapo, energijos.

Čia begulėdama tas kelias dienas pažadėjau sau iškart po izoliacijos – į savaitę aplankysiu po vieną draugą ir būsiu kokybiškai… neskubant. Čia ir dabar… be jokių kitų reikalų. Dar… supratau, kad turiu priklausomybę soc. tinklams. Ji tokia bjauri ir įtraukianti. Ir kiek randi pasiteisinimų… čia gi darbas… man reikia… čia ieškau įkvėpimo… ir tt. Bet ar tikrai? Bent jau man tai labiau pasislėpimo vieta, kad nereikėtų daryti to, ką iš tikrųjų reikia daryti.

Dar vienas dalykas – pažadėjau sau sugalvoti sistemą, kaip mažiau, bet produktyviau išnaudoti šitą laiką – būtent darbo tikslais. Žodžiu „covidas“ man duoda daug daug daug pamokų. Norėjau live padaryti, bet atrodau kaip zombiukas ir kalbu dar silpnokai. O kai pasveiksiu, norėsiu pasidalinti.

Man taip smagu būti atvirai. Jau pamiršau šitą jausmą, to visiškai pilno atvirumo, nes labai skaudėjo ir vis dar skauda. Bet žaizdos gyja, vienos lėčiau, kitos greičiau, bet gyja. Kai skauda… atrodo, kad niekada niekada nebus gerai. Bet čia kaip ir su liga. Kai sergi, atrodo visada taip bus, bet pasveiksti ir eini pirmyn. Tik aišku, laiko prasme vidinės žaizdos gyja daug lėčiau, bet gyja“, – rašė Ieva socialiniuose tinkluose.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.