Į Kauną sugrįžta Tarptautinė aludarių diena – kokios pramogos laukia? – Kas vyksta Kaune

Į Kauną sugrįžta Tarptautinė aludarių diena – kokios pramogos laukia?

Tarptautinė aludarių diena „Volfo Engelman“ bravore / I. Gaižausko nuotr.

Liepos 16 d., penktadienį, į Kauną sugrįžta jau tradicija tapusi Tarptautinė aludarių diena. Kaip ir kasmet, legendinio Kauno bravoro „Volfas Engelman“ komanda šią dieną kvies paminėti smagiai ir turiningai. Pagrindinis šventės tikslas – padėkoti visiems, ištikimiems „Volfas Engelman“ klientams, partneriams bei bičiuliams. Šiemet kauniečių lauks virtualios ekskursijos, mokama kraftinių gėrimų degustacija bei koncertai, kurių metu dalyvius bei transliaciją stebinčius žiūrovus džiugins tokios muzikos žvaigždės, kaip „G&G Sindikatas“, „The Roop“,  DJ Jovani su Jessica Shy, Jurgis Brūzga.

Aludarių dienos šventę mieste „Volfas Engelman“ kurs jau ketvirtuosius metus iš eilės. Kasmet originalios ir įtraukiančios Aludarių dienos pramogos suburia tūkstančius kauniečių, miesto svečių bei gyvų transliacijų ar virtualių aktyvacijų žiūrovų, o tai, anot „Volfas Engelman“ vadovo, didžiausia motyvacija kurti vis naują, išskirtinę renginio koncepciją.

„Kasmet stebėdami puikias kauniečių bei miesto svečių emocijas, tarpusavio bendravimą ir įsitraukimą į renginio programą, Aludarių dienos nuoširdžiai laukiame ir mes patys. Planuoti ją pradedame vos pasibaigus praėjusiai, stengiamės sugalvoti, atrasti ir pasiūlyti iki tol mieste dar neorganizuotų pramogų bei aktyvacijų. Pagrindinis šių metų akcentas – didžiųjų šalies muzikos žvaigždžių koncertas, kurį išvysti galės visa Lietuva“, – sako „Volfas Engelman“ vadovas Marius Horbačauskas.

Degustacijos, ekskursija ir aukcionas

Aludarių dienos pramogos mieste prasidės penktadienį, liepos 16 d. popiet. Tradiciškai nuo Kauno Rotušės aikštės „Volfo Engelman“ bravoro link pajudės teatrališkai gabenama alaus statinė, kurios palyda miestiečius ir Kauno svečius kvies į bravoro lauko teritorijoje prasidėsiančią šventę. Nuo 16 val. čia lankytojus pasitiks skirtingi maisto vagonėliai, siūlantys platų, tiek vegetarams, tiek visavalgiams patiksiantį patiekalų bei užkandžių asortimentą. Atskiroje palapinėje renginio dalyviai galės stebėti ir virtualią ekskursiją po didįjį „Volfas Engelman“ bravorą.

Tarptautinė aludarių diena „Volfo Engelman“ bravore / I. Gaižausko nuotr.

„16 val. skelbsime ir pirmųjų degustacijų pradžią. Degustacijos vyks renginio teritorijoje įsikursiančioje didelėje palapinėje, o dalyvauti joje galės visi norintys – tereikės išsipirkti degustacijos bilietą. Degustacijas ves patyrę alaus someljė, kurie ne tik išsamiai pristatys naujas „Volfas Engelman“ kraftines gėrimų rūšis, bet ir papasakos su kokiu maistu bei užkandžiais jas derinti“, – sakė „Volfas Engelman“ vadovas.

Oficiali Aludarių dienos renginio pradžia numatyta 17 val. 15 min. Tuo metu renginio vedėjas Tomas Ališauskas pristatys ir pirmąjį bravoro teritorijoje koncertuosiantį renginio atlikėją – Jurgį Brūzgą su grupe. Kiek vėliau „Volfas Engelman“ komanda atkimš ir simbolinę šventinio alaus statinę bei pakvies dalyvius prisijungti prie papildomų pramogų.

„Renginio metu skelbsime aukcioną, kurio metu surinktos lėšos bus aukojamos kilniam tikslui. Jį pristatysime Aludarių dieną. Aukcione dalyvauti ir prie kilnaus tikslo prisidėti norintys dalyviai galės įsigyti įvairių simbolinių Aludarių dienos suvenyrų“, – pasakoja M. Horbačauskas.

Pagrindinio renginio akcento – didžiojo koncerto – pradžia numatyta 19 val. 30 min. Jo metu ant scenos pasirodys kultinė šalies grupė „G&G Sindikatas“, Eurovizijos žvaigždės „The Roop“, DJ Jovani bei Jessica Shy. Koncertą „Volfas Engelman“ dovanos visai Lietuvai – jį tiesiogiai stebėti galės ne tik renginio dalyviai, bet ir LNK televizijos žiūrovai.

Tarptautinė aludarių diena „Volfo Engelman“ bravore / I. Gaižausko nuotr.

„Aludarių diena – tarsi padėka visiems mūsų klientams, partneriams bei bičiuliams, mylintiems ir vertinantiems „Volfas Engelman“ gaminius. Dėl šios priežasties prie šventės prisijungti kviečiame net ir tuos, kurie gyvai atvykti į Kauną liepos 16 d. negalės. Įsijunkite LNK televiziją ir pasimėgaukite mūsų šalies muzikos žvaigždžių paruošta programa“, – kviečia „Volfas Engelman“ vadovas.

M. Horbačausko teigimu, ši šventė skiriasi nuo kitų tuo, jog dalyvauti gali kiekvienas norintis, nepaisant vietos, kurioje tuo metu yra.

Šventės organizatoriai primena, jog renginys vyks laikantis visų šalyje galiojančių saugumo reikalavimų bei rekomendacijų. Visų saugumui užtikrinti, šventės dalyviams su savimi reikės turėti galimybių pasą.

Aludarių dienai skirtas renginys yra nemokamas, o visi norintys jame dalyvauti kviečiami susitikti liepos 16 d. nuo 16 val. „Volfas Engelman“ bravoro lauko teritorijoje (Kaunakiemio g. 2, Kaunas).

Daugiau informacijos bei naujienų, susijusių su renginiu galima rasti ČIA.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.