Kaune duris atveria antrasis inovatyvių dienos pietų restoranas „iLunch“ – įsikūrė prieš autobusų stotį – Kas vyksta Kaune

Kaune duris atveria antrasis inovatyvių dienos pietų restoranas „iLunch“ – įsikūrė prieš autobusų stotį

Inovatyvių pietų restoranas „iLunch“ / Organizatorių nuotr.

Pirmasis inovatyvių pietų restoranas „iLunch“, klientus viliojantis dienos pietų per keletą minučių koncepcija, Kaune duris atvėrė dar praėjusių metų vasarą. Sulaukus populiarumo tarp kauniečių bei miesto svečių, „iLunch“ tinklą mieste buvo nuspręsta plėsti ir atverti naujojo restorano duris moderniame verslo parke „Aušra“, įsikūrusiame adresu Vytauto pr. 23, prieš Kauno autobusų stotį.

Jau penkerius metus Vilniuje ir daugiau nei metus Kaune sėkmingai veikiantys restoranai orientuoti į modernų, ribotus laiko išteklius turintį, bet kokybiškai pavalgyti siekiantį žmogų. Siūlydami vos per minutę patiekiamus išskirtinio šviežumo patiekalus, restoranai „iLunch“ rinkoje unikalūs tuo, jog technologijų pagalba suderina iš pažiūros nesuderinamus dalykus – greitį, kokybę ir kainą.

Pirmasis „iLunch“ restoranas Kaune veikia Vienybės aikštėje įsikūrusiame „BLC“ verslo centre, o nuo šiol kauniečiai galės rinktis ir antrąją inovatyvių pietų restorano vietą – verslo parke „Aušra“.

„Pirmieji mūsų pažinties su Kaunu metai buvo pažymėti pandemijos iššūkiais, tad, tikime, kad dar tikrai turime daug potencialo visapusiškai atsiskleisti. Tiesa, nepaisant veiklos ribojimų, mums pavyko sudominti kauniečius ir kasdien džiaugiamės tiek sugrįžtančių, tiek augančiu naujų klientų srautu.

Inovatyvių pietų restoranas „iLunch“ / Organizatorių nuotr.

Įvertinę modernių dienos pietų restoranų poreikį mieste bei kauniečių susidomėjimą, priėmėme sprendimą atverti dar vieno restorano duris. Tam pasirinkome multifunkcinį ir modernų verslo parką „Aušra“, įsikūrusį sparčiai gražėjančiame Kauno naujamiestyje. Greta įsikūrusios autobusų ir traukinių stotys, vos per kelias minutes pėsčiomis pasiekiamas miesto centras. Esame tarsi kryžkelėje tarp atvykstančių, išvykstančių ir mieste šurmuliuojančių žmonių“, – sako „iLunch Kaunas“ bendrasavininkas Justinas Žvigas.

Platus pietų pasirinkimas

Greiti pietūs, bet ne greitas maistas. Tokiu šūkiu kasdien vadovaujasi visi šalyje veikiantys „iLunch“ restoranai. Į naująjį restoraną verslo parke „Aušra“ atvykusius klientus pasitinka šešios išmaniosios planšetės. Greta jų – didelis ekranas su dienos pietų meniu.

Ekrane išsirinkęs norimus užsisakyti patiekalus, kelių paspaudimų pagalba klientas juos užsako planšetės ekrane. Patvirtinęs užsakymą ir apmokėjęs jį, lankytojas gauna savo užsakymo numerį su kuriuo perėjęs prie maisto išdavimo konvejerio pasiima savo užsakymą. Restoranas veikia savitarnos principu, tad tiek maistą pasiimti, tiek pavalgius indus sugrąžinti ant tam skirto konvejerio klientai turi patys.

Inovatyvių pietų restoranas „iLunch“ / Organizatorių nuotr.

Restorano atstovo teigimu, siekiant užtikrinti maksimalius skaidrumo bei tvarumo procesus, visuose „iLunch“ restoranuose atsiskaityti galima tik banko kortele. Į skaidrumą, tvarumą bei ekologiją orientuotas restoranų tinklo vertybes išduoda ir ryškiai žalios prekės ženklo spalvos.

„Greitis, šviežumas ir kokybė yra kertinės mūsų maisto gamybos vertybės. Dėl šios priežasties visi restorano virtuvėje gaminami patiekalai klientams patiekiami tiesiai iš konvekcinės krosnelės ar nuo grilio plokštumos. Siekiant išsaugoti gerąsias maistines savybes, patiekalai gaminami tik mažais kiekiais, o ir restorano darbo laikas apsiriboja dienos pietų valandomis – veikia nuo 11 iki 15 val. Kasdien restorane apsilankę lankytojai gali rinktis iš keleto skirtingų patiekalų.

Kiekvieną dieną meniu sudaro 3 skirtingų sriubų, 5 karštųjų patiekalų bei dar 2 salotų pasirinkimai. Garnyrus ir kitus priedus klientas gali pasirinkti pagal savo norus ir nuotaiką – pasirinkimų sąraše tiek įvairios salotos ir kruopos, tiek ir bulvyčių variacijos“, – pasakoja J. Žvigas.

Kasdien „iLunch“ klientų laukia vis kiti patiekalai, tarp kurių – bent po vieną iš visų laikų klientų mėgstamiausiųjų patiekalų sąrašo, restorane vadinamo savaitės dienų top‘ais. Restorano bendrasavininkas skaičiuoja, jog iš viso šiandien klientams gali pasiūlyti per 200 skirtingų karštųjų dienos patiekalų variacijų. Dar – 120 sriubų ir apie 90 skirtingų salotų pasiūlymų. Visi jie atkeliauja iš skirtingų gastronominių tradicijų – nuo Lietuvos, iki Austrijos, JAV ar net Meksikos, tad atrasti patiekalų pagal savo skonį gali kiekvienas restorano lankytojas.

Inovatyvių pietų restoranas „iLunch“ / Organizatorių nuotr.

„Populiariausių mūsų restorano patiekalų sąrašo viršuje Kaune – įvairiais būdais patiekta grill vištiena. Kauniečiai noriai renkasi tiek skirtingais padažais, tiek skirtingais įdarais gardintą paukštieną. Taip pat tarp kauniečių top‘ų yra ir lašišos kepsniai, šonkauliukai, Kijevo kotletas bei tradiciniai lietuviški patiekalai: bulvių plokštainis, bulviniai blynai, cepelinai“, – pasakoja „iLunch Kaunas“ bendrasavininkas.

Specialūs pasiūlymai įmonėms

Kokybiškai papietauti „iLunch“ restorane vienam žmogui pakanka vos 10-15 min. Tiesa, neturint galimybės atvykti ir papietauti restorano viduje, klientai turi galimybę maistą užsisakyti išsinešimui arba į savo pasirinktą vietą per „Bolt“ bei „Wolt“ maisto pristatymo programėles.

„Darbuotojų laiką siekiančioms taupyti įmonėms taikome ir specialius pasiūlymus. Kasdien pasirinktus dienos pietų patiekalus galime pristatyti į nurodytą biurą, taip sukuriant sąlygas komandai pavalgyti kokybiškai per dar trumpesnį laiką. Likusią pietų pertrauką darbuotojai gali išnaudoti turiningam poilsiui“, – teigia J. Žvigas.

Kauno „iLunch“ restoranų atstovo teigimu, sėkmingai startavus naujajam restoranui verslo parke „Aušra“, artimiausiu metu planuojama ir tolimesnė plėtra Kauno mieste. J. Žvigas teigia, jog restoranų tinklas yra atviras bendradarbiavimo galimybėms ir laukia potencialių partnerių pasiūlymų su galima nauja restorano lokacija.

Sekti „iLunch“ Kaunas restoranų naujienas bei dienos pietų meniu pasiūlymus galima ČIA, o apsilankyti gyvai – adresu Vytauto pr. 23 arba K. Donelaičio g. 60.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.