Kaune duris atveria antrasis inovatyvių dienos pietų restoranas „iLunch“ – įsikūrė prieš autobusų stotį | Kas vyksta Kaune

Kaune duris atveria antrasis inovatyvių dienos pietų restoranas „iLunch“ – įsikūrė prieš autobusų stotį

Inovatyvių pietų restoranas „iLunch“ / Organizatorių nuotr.

Pirmasis inovatyvių pietų restoranas „iLunch“, klientus viliojantis dienos pietų per keletą minučių koncepcija, Kaune duris atvėrė dar praėjusių metų vasarą. Sulaukus populiarumo tarp kauniečių bei miesto svečių, „iLunch“ tinklą mieste buvo nuspręsta plėsti ir atverti naujojo restorano duris moderniame verslo parke „Aušra“, įsikūrusiame adresu Vytauto pr. 23, prieš Kauno autobusų stotį.

Jau penkerius metus Vilniuje ir daugiau nei metus Kaune sėkmingai veikiantys restoranai orientuoti į modernų, ribotus laiko išteklius turintį, bet kokybiškai pavalgyti siekiantį žmogų. Siūlydami vos per minutę patiekiamus išskirtinio šviežumo patiekalus, restoranai „iLunch“ rinkoje unikalūs tuo, jog technologijų pagalba suderina iš pažiūros nesuderinamus dalykus – greitį, kokybę ir kainą.

Pirmasis „iLunch“ restoranas Kaune veikia Vienybės aikštėje įsikūrusiame „BLC“ verslo centre, o nuo šiol kauniečiai galės rinktis ir antrąją inovatyvių pietų restorano vietą – verslo parke „Aušra“.

„Pirmieji mūsų pažinties su Kaunu metai buvo pažymėti pandemijos iššūkiais, tad, tikime, kad dar tikrai turime daug potencialo visapusiškai atsiskleisti. Tiesa, nepaisant veiklos ribojimų, mums pavyko sudominti kauniečius ir kasdien džiaugiamės tiek sugrįžtančių, tiek augančiu naujų klientų srautu.

Inovatyvių pietų restoranas „iLunch“ / Organizatorių nuotr.

Įvertinę modernių dienos pietų restoranų poreikį mieste bei kauniečių susidomėjimą, priėmėme sprendimą atverti dar vieno restorano duris. Tam pasirinkome multifunkcinį ir modernų verslo parką „Aušra“, įsikūrusį sparčiai gražėjančiame Kauno naujamiestyje. Greta įsikūrusios autobusų ir traukinių stotys, vos per kelias minutes pėsčiomis pasiekiamas miesto centras. Esame tarsi kryžkelėje tarp atvykstančių, išvykstančių ir mieste šurmuliuojančių žmonių“, – sako „iLunch Kaunas“ bendrasavininkas Justinas Žvigas.

Platus pietų pasirinkimas

Greiti pietūs, bet ne greitas maistas. Tokiu šūkiu kasdien vadovaujasi visi šalyje veikiantys „iLunch“ restoranai. Į naująjį restoraną verslo parke „Aušra“ atvykusius klientus pasitinka šešios išmaniosios planšetės. Greta jų – didelis ekranas su dienos pietų meniu.

Ekrane išsirinkęs norimus užsisakyti patiekalus, kelių paspaudimų pagalba klientas juos užsako planšetės ekrane. Patvirtinęs užsakymą ir apmokėjęs jį, lankytojas gauna savo užsakymo numerį su kuriuo perėjęs prie maisto išdavimo konvejerio pasiima savo užsakymą. Restoranas veikia savitarnos principu, tad tiek maistą pasiimti, tiek pavalgius indus sugrąžinti ant tam skirto konvejerio klientai turi patys.

Inovatyvių pietų restoranas „iLunch“ / Organizatorių nuotr.

Restorano atstovo teigimu, siekiant užtikrinti maksimalius skaidrumo bei tvarumo procesus, visuose „iLunch“ restoranuose atsiskaityti galima tik banko kortele. Į skaidrumą, tvarumą bei ekologiją orientuotas restoranų tinklo vertybes išduoda ir ryškiai žalios prekės ženklo spalvos.

„Greitis, šviežumas ir kokybė yra kertinės mūsų maisto gamybos vertybės. Dėl šios priežasties visi restorano virtuvėje gaminami patiekalai klientams patiekiami tiesiai iš konvekcinės krosnelės ar nuo grilio plokštumos. Siekiant išsaugoti gerąsias maistines savybes, patiekalai gaminami tik mažais kiekiais, o ir restorano darbo laikas apsiriboja dienos pietų valandomis – veikia nuo 11 iki 15 val. Kasdien restorane apsilankę lankytojai gali rinktis iš keleto skirtingų patiekalų.

Kiekvieną dieną meniu sudaro 3 skirtingų sriubų, 5 karštųjų patiekalų bei dar 2 salotų pasirinkimai. Garnyrus ir kitus priedus klientas gali pasirinkti pagal savo norus ir nuotaiką – pasirinkimų sąraše tiek įvairios salotos ir kruopos, tiek ir bulvyčių variacijos“, – pasakoja J. Žvigas.

Kasdien „iLunch“ klientų laukia vis kiti patiekalai, tarp kurių – bent po vieną iš visų laikų klientų mėgstamiausiųjų patiekalų sąrašo, restorane vadinamo savaitės dienų top‘ais. Restorano bendrasavininkas skaičiuoja, jog iš viso šiandien klientams gali pasiūlyti per 200 skirtingų karštųjų dienos patiekalų variacijų. Dar – 120 sriubų ir apie 90 skirtingų salotų pasiūlymų. Visi jie atkeliauja iš skirtingų gastronominių tradicijų – nuo Lietuvos, iki Austrijos, JAV ar net Meksikos, tad atrasti patiekalų pagal savo skonį gali kiekvienas restorano lankytojas.

Inovatyvių pietų restoranas „iLunch“ / Organizatorių nuotr.

„Populiariausių mūsų restorano patiekalų sąrašo viršuje Kaune – įvairiais būdais patiekta grill vištiena. Kauniečiai noriai renkasi tiek skirtingais padažais, tiek skirtingais įdarais gardintą paukštieną. Taip pat tarp kauniečių top‘ų yra ir lašišos kepsniai, šonkauliukai, Kijevo kotletas bei tradiciniai lietuviški patiekalai: bulvių plokštainis, bulviniai blynai, cepelinai“, – pasakoja „iLunch Kaunas“ bendrasavininkas.

Specialūs pasiūlymai įmonėms

Kokybiškai papietauti „iLunch“ restorane vienam žmogui pakanka vos 10-15 min. Tiesa, neturint galimybės atvykti ir papietauti restorano viduje, klientai turi galimybę maistą užsisakyti išsinešimui arba į savo pasirinktą vietą per „Bolt“ bei „Wolt“ maisto pristatymo programėles.

„Darbuotojų laiką siekiančioms taupyti įmonėms taikome ir specialius pasiūlymus. Kasdien pasirinktus dienos pietų patiekalus galime pristatyti į nurodytą biurą, taip sukuriant sąlygas komandai pavalgyti kokybiškai per dar trumpesnį laiką. Likusią pietų pertrauką darbuotojai gali išnaudoti turiningam poilsiui“, – teigia J. Žvigas.

Kauno „iLunch“ restoranų atstovo teigimu, sėkmingai startavus naujajam restoranui verslo parke „Aušra“, artimiausiu metu planuojama ir tolimesnė plėtra Kauno mieste. J. Žvigas teigia, jog restoranų tinklas yra atviras bendradarbiavimo galimybėms ir laukia potencialių partnerių pasiūlymų su galima nauja restorano lokacija.

Sekti „iLunch“ Kaunas restoranų naujienas bei dienos pietų meniu pasiūlymus galima ČIA, o apsilankyti gyvai – adresu Vytauto pr. 23 arba K. Donelaičio g. 60.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA