Fiksuoja kaunietis: tam tikrom markėm taisyklės negalioja – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja kaunietis: tam tikrom markėm taisyklės negalioja

https://videopress.com/v/TjP7Pk2K

Sekmadienio popietę Kauno rajone užfiksuoti avaringi automobilio manevrai – „BMW X5” Kelių eismo taisyklės ir pėsčiųjų perėjos neegzistuoja.

„Noreikiškių k. Šiuo metu taisyklės negalioja tam tikrom markėm”, – komentuoja redakcijai vaizdo įrašą atsiuntęs skaitytojas.

Kaip matyti vaizdo medžiagoje, „BMW X5” automobilis lenkimo manevrą atlieka prieš pat posūkį, per ištisinę liniją ir pėsčiųjų perėją, taip už savęs palikdamas tris transporto priemones. Laimei, pėsčiųjų perėjoje nebuvo žmonių.

Remiantis Administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 420-1 str. – Transporto priemonių vairavimas vienu metu ar paeiliui padarant kelis grėsmę eismo saugumui keliančius eismo taisyklių pažeidimus, lenkimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama lenkti, pavojingą situaciją sukėlęs KET pažeidimas, tokią pat pavojingą situaciją sukėlęs įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant KET reikalavimus užtraukia baudą vairuotojams nuo 170 iki 230 eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo 450 iki 600 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA