Aludarių dieną „Volfas Engelman“ žada staigmeną Kaunui ir visai Lietuvai – didžiausią koncertą bravoro istorijoje - Kas vyksta Kaune

Aludarių dieną „Volfas Engelman“ žada staigmeną Kaunui ir visai Lietuvai – didžiausią koncertą bravoro istorijoje

Aludarių diena / I. Gaižausko nuotr.

Atsidėkodamas, kad tapo palankiausiai vartotojų vertinamu alaus prekės ženklu Lietuvoje, „Volfas Engelman“ visus savo bičiulius liepos 16-ąją ragina ryškiau pasižymėti kalendoriuose. Tądien jau ketvirtus metus iš eilės bravoras kauniečius ir miesto svečius kviečia drauge paminėti Tarptautinę aludarių dieną. „Volfas Engelman“ šiai šventei kasmet rengiasi itin kruopščiai – planuoja daug pramogų, gėrimų degustacijas, supažindina su aludarystės tradicijomis ir kaskart paruošia po originalią staigmeną. Artėjanti Aludarių diena – ne išimtis. Šįkart bravoras žada įspūdingą muzikos žvaigždžių koncertą, kurį galės išvysti visa Lietuva.

Šventė gerokai ūgtelėjo

Kaip rašoma „Volfas Engelman“ pranešime žiniasklaidai, neseniai vykdytas Lietuvos vartotojų nuomonės tyrimas parodė: iš lietuviškų alaus prekės ženklų jie pirmenybę teikia „Volfas Engelman“, šio lietuviško prekės ženklo alus yra ir gyventojų dažniausiai perkamas. Todėl, ypač vertindamas šį pripažinimą, bravoras paruošė nuoširdžią padėką savo bičiuliams.

Ja taps šiųmetė Aludarių diena – proga į daryklos kiemą vėl sukviesti visus „Volfas Engelman“ draugus, kurie išsiilgo gyvų susitikimų ir pramogų, jau vadinamų šventės vizitine kortele. Ne veltui bravoro komanda su nekantrumu laukia liepos vidurio, kai į Kauną sugrįš kasmet vis labiau augantis ir miesto tradicija tapęs renginys.

„Ketveri Aludarių dienos šventimo kartai parodė, kad ši šventė yra itin laukiama kauniečių ir miesto svečių. Ji visuomet asocijuojasi su bendravimu, pozityvumu ir pačiomis geriausiomis emocijomis. Šie jausmai – abipusiai. Aludarių dienos visus metus laukiame ir patys, todėl labai džiaugiamės, kad šiemet galėsime būti arčiau savo draugų. Kiekvienam jų pažadame – ruošiame tikrą vasaros nuotykį, kurio patirti kviečiame į Kauną, senas, dar XIX a. siekiančias, aludarystės tradicijas turinti miestą“, – sako šventės organizatoriai.

Aludarių diena / Organizatorių nuotr.

Jie priduria: šiemet suplanuota išties nemažai. Renginio dalyvių lauks tiek šventės tradicijomis tapusios pramogos, tiek netikėtos staigmenos.

„Bravoro bičiuliams kaskart organizuojame gėrimų degustacijas, kviečiame į ekskursiją po mūsų daryklą. Pastaroji šiemet bus transliuojama kiemelyje pastatytame ekrane. Pernai pirmą kartą išbandę „Virtualios Nacionalinės nealkoholinio alaus degustacijos“ formatą, kuris ypač pasiteisino ir pritraukė daugiau nei 130 tūkst. žiūrovų, norime patirtį pakartoti.

Todėl šiais metais, rūpindamiesi dalyvių saugumu, organizuojame nuotolines ekskursijas. Jos tikrai bus įtraukiančios, įdomios ir nepamirštamos. Taip pat simboliškai renginyje atkimšime šventinę alaus statinę, vyks aukcionas ir akloji degustacija. Tačiau renginio dalyvių šįkart lauks ir išskirtinis netikėtumas. Jis parodys, kaip per ketverius metus aludarių dienai pavyko užaugti“, – apie pagrindinį vakaro akcentą užsimena bravoro komanda.

Aludarių diena / I. Gaižausko nuotr.

Dovana visai Lietuvai

Paminėję pagrindinį Aludarių dienos akcentą, renginio organizatoriai atskleidžia, kad tokiu taps didysis Lietuvos muzikos žvaigždžių koncertas. Jį šventėje pradės atlikėjas Jurgis Bruzga su grupe.

„Šių muzikantų pasirodymai įsiterps į visą vakaro programą, o ją vainikuos „G&G Sindikatas“ ir šiųmetės „Eurovizijos“ pasididžiavimas „The Roop“. Po jų į sceną žengs ir tikrą vakarėlį mūsų kieme užkurs DJ Jovani ir Jessica Shy. Todėl net neabejojame: pašokdinsime visą publiką, kuri, tikėtina, yra išsiilgusi geros, gyvai skambančios muzikos ir linksmybėms įkvepiančios atmosferos“, – pažada aludariai.

Jų teigimu, šį šventinį koncertą galės išvysti ne tik renginio dalyviai, bet ir visos Lietuvos TV žiūrovai. Į Aludarių dieną atvykstančių muzikantų pasirodymus tiesiogiai transliuos LNK televizija. Tai, anot „Volfas Engelman“ vadovo Mariaus Horbačausko, yra puiki galimybė šventėje sudalyvauti kiekvienam, būnant bet kurioje šalies vietoje.

„Todėl labai kviečiu visus, kuriems nepavyks atvykti, įsijungti šį kanalą ir gerai praleisti laiką drauge. O vakaro dalyviams galiu užtikrinti: Aludarių diena nėra tik renginys. Tai patirtis, tradicijos ir prisiminimai. Ši šventė kartu yra ir mūsų padėka visiems bičiuliams, kurie myli, vertina ir renkasi „Volfas Engelman“. Nuolatos stengiamės dėl savo draugų ir norime jiems padovanoti pačių gražiausių akimirkų. Jų tikrai netrūks ir šiemet, o tuo įsitikinti bus galima jau visai netrukus“, – reziumuoja M. Horbačauskas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA