Kaunietė pasibaisėjusi: eilinį kartą laukiama, kol įvyks nelaimė? – Kas vyksta Kaune

Kaunietė pasibaisėjusi: eilinį kartą laukiama, kol įvyks nelaimė? papildyta

Kauniečiai sunerimę, kad palikti atviri šuliniai šalia kelio gali baigtis tragedija. Šioje vietoje, anot vaizdo įrašą atsiuntusios moters, šuliniai atviri jau beveik bent 3 savaites, o vietovėje lankosi ne tik žvejai, bet ir vaikšto vaikai.

„Atviri šuliniai Švenčionių gatvėje ties pervaža, prie Nemuno, jau mėnesį. Baigia pasislėpti nenupjautoje žolėje. Eilinį kartą laukiam, ko atsitiks nelaimė?“, – situaciją komentavo ji.

Švenčionių gatve nusileidus pro vadinamąjį Uošvės liežuvį, ties bėgiais moteris užfiksavo du atvirus šulinius, kurie kelia grėsmę čia besilankantiems kauniečiams.

Kaip moteris kalba vaizdo įraše, šuliniai atviri jos žiniomis mažiausiai dvi savaites. Šioje vietoje ji pastebi ateinančius žvejus prie Nemuno, o taip pat ir pasivaikščioti mėgstančius vaikus. Moteris neslėpė nerimo dėl artimiausiu metu čia galinčios įvykti skaudžios nelaimės.

„Lankosi čia ir žvejai ir vaikai vaikšto, ir gyvūnai. Kur kreiptis nežinau“, – vaizdo įraše kalba moteris.

Šuliniai bus uždengti

Susisiekus su „Kauno vandenų“ avarine tarnyba, paaiškėjo, kad pranešimo apie atvirus šulinius nebuvo gauta. Tačiau atstovas dėkoja pilietiškai kaunietei, kad ši susirūpino dėl atvirų šulinių.

Pranešus apie atvirus šulinius, budintis dispečeris teiravosi tikslesnės informacijos, kad brigada galėtų iš karto nuvykti ir uždengti atvirus šulinius.

„Jeigu šulniai nėra ant važiuojamosios dalies, tai juos mūsų darbuotojai iš karto uždengs su gelžbetonio dangčiais, kad būtų saugu. Brigada tučtuojau bus išsiųsta ieškoti šios vietos“, – teigė budintis avarinės „Kauno vandenų“ tarnybos dispečeris Leonas Gedžius.

Papildyta 13.20 val.

L. Gedžius vėliau pranešė, kad Švenčionių gatvėje esantys atviri šuliniai tarnybų buvo rasti ir uždengti.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.