Kaunietė pasibaisėjusi: eilinį kartą laukiama, kol įvyks nelaimė? - Kas vyksta Kaune

Kaunietė pasibaisėjusi: eilinį kartą laukiama, kol įvyks nelaimė? papildyta

Kauniečiai sunerimę, kad palikti atviri šuliniai šalia kelio gali baigtis tragedija. Šioje vietoje, anot vaizdo įrašą atsiuntusios moters, šuliniai atviri jau beveik bent 3 savaites, o vietovėje lankosi ne tik žvejai, bet ir vaikšto vaikai.

„Atviri šuliniai Švenčionių gatvėje ties pervaža, prie Nemuno, jau mėnesį. Baigia pasislėpti nenupjautoje žolėje. Eilinį kartą laukiam, ko atsitiks nelaimė?“, – situaciją komentavo ji.

Švenčionių gatve nusileidus pro vadinamąjį Uošvės liežuvį, ties bėgiais moteris užfiksavo du atvirus šulinius, kurie kelia grėsmę čia besilankantiems kauniečiams.

Kaip moteris kalba vaizdo įraše, šuliniai atviri jos žiniomis mažiausiai dvi savaites. Šioje vietoje ji pastebi ateinančius žvejus prie Nemuno, o taip pat ir pasivaikščioti mėgstančius vaikus. Moteris neslėpė nerimo dėl artimiausiu metu čia galinčios įvykti skaudžios nelaimės.

„Lankosi čia ir žvejai ir vaikai vaikšto, ir gyvūnai. Kur kreiptis nežinau“, – vaizdo įraše kalba moteris.

Šuliniai bus uždengti

Susisiekus su „Kauno vandenų“ avarine tarnyba, paaiškėjo, kad pranešimo apie atvirus šulinius nebuvo gauta. Tačiau atstovas dėkoja pilietiškai kaunietei, kad ši susirūpino dėl atvirų šulinių.

Pranešus apie atvirus šulinius, budintis dispečeris teiravosi tikslesnės informacijos, kad brigada galėtų iš karto nuvykti ir uždengti atvirus šulinius.

„Jeigu šulniai nėra ant važiuojamosios dalies, tai juos mūsų darbuotojai iš karto uždengs su gelžbetonio dangčiais, kad būtų saugu. Brigada tučtuojau bus išsiųsta ieškoti šios vietos“, – teigė budintis avarinės „Kauno vandenų“ tarnybos dispečeris Leonas Gedžius.

Papildyta 13.20 val.

L. Gedžius vėliau pranešė, kad Švenčionių gatvėje esantys atviri šuliniai tarnybų buvo rasti ir uždengti.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA