Atsinaujinusiame „Gintaro baldų“ salone – kambarių ekspozicijos ir nauja kolekcija iš Italijos – Kas vyksta Kaune

Atsinaujinusiame „Gintaro baldų“ salone – kambarių ekspozicijos ir nauja kolekcija iš Italijos

„Gintaro baldų“ salonas / Organizatorių nuotr.

Kaune, adresu Taikos pr. 141 įsikūrusiame prekybos centre „Plaza“ duris atvėrė reikšmingai atsinaujinęs „Gintaro baldų“ salonas. Nuo šiol kokybiškų ir stilingų baldų ieškantys kauniečiai bei miesto svečiai galės rinktis iš dar didesnio gaminių asortimento, erdviau ir patogiau išplanuotose salono erdvėse.

Rengiant „Gintaro baldų“ salono atnaujinimo projektą buvo siekiama lankytojams suteikti dar daugiau erdvės bei laisvės judėti, apžiūrinėti ir išbandyti norimus baldus. Ypatinga salono naujiena – į atskirus kambarius suskirstyta ekspozicijos dalis, leisianti klientams lengviau įsivaizduoti, kaip naujieji baldai galėtų atrodyti jų namuose.

„Dėl pandemijos užsivėrus salonų durims, savo jėgas skyrėme jų atnaujinimui ir nekantraudami laukėme sugrįžtančių lankytojų. Naujai duris atvėręs Kauno Taikos prospekte veikiantis salonas tapo dar erdvesniu ir patogesniu, tad, tikime, kad apsipirkinėdami jame klientai jausis saugiau ir maloniau, o stipriai išaugęs asortimentas padės atrasti visus norimus baldus bei interjero detales vienoje vietoje.

Lankytojus salone pasitiks profesionalios, ilgametę patirtį turinčios konsultantės-pardavėjos, puikiai išmanančios baldų funkcionalumus bei dėvėjimosi savybes, tokiu būdu galinčios suteikti išsamias ir profesionalias konsultacijas“,  – sako „Gintaro baldai“ rinkodaros vadovė Kristina Mažulė.

„Gintaro baldų“ salonas / Organizatorių nuotr.

Ekspozicijoje – ir prabangios kolekcijos iš Italijos

Atsinaujinusiame salone klientai gali rinktis iš itin plataus baldų ir interjero detalių asortimento. Ekspozicijoje pristatomi minkštieji ir korpusiniai svetainės baldai, visų tipų miegamojo, vaikų kambario ir valgomojo baldai.

K. Mažulės teigimu, kauniečių gretose populiarūs tiek minkštieji baldai su audiniu, tiek odiniai, tad salone stengiamasi atliepti visų pirkėjų skonius ir poreikius. Atvykę į saloną pirkėjai gali rinktis iš daugybės jau pagamintų ir sandėlyje pirkėjų jau laukiančių sprendimų, arba kurti juos pagal save – užsakyti baldus su norimais audiniais ar jų deriniais.

„Stengiamės taupyti klientų laiką ir pasiūlyti geriausius sprendimus. Pavyzdžiui, vienas išskirtinių mūsų pasiūlymų yra miegamojo lovos ir čiužinio komplektas už pirkėjui itin draugišką kainą. Taip pat apsilankęs mūsų salone, vienoje vietoje, vieno apsipirkimo metu klientas gali išsirinkti visus svarbiausius namų baldus – nuo kėdės ar komodos iki sekcijos, sofos, minkštųjų kampų“, – sako „Gintaro baldai“ rinkodaros vadovė.

„Gintaro baldų“ salonas / Organizatorių nuotr.

Pagrindinė naujiena asortimente – svetainės bei miegamojo baldų kolekcijos iš Italijos ir artimiausiu metu saloną pasieksiantys lyderiaujančio Europos gamintojo produktai.

„Stengiamės klientus nustebinti vis naujomis, kokybe bei stilingais sprendimais išsiskiriančiomis kolekcijomis. Šiuo metu kaip tik pradedame bendradarbiauti su nauju, Europoje lyderiaujančiu minkštų baldų gamintoju. Baldai jau pakeliui į saloną, tad jau greitai patys pirkėjai galės apžiūrėti ir išbandyti naujausias tendencijas, grožį, šiuolaikiškumą, funkcionalumą bei patogumą atspindinčius šio gamintojo baldus“, – sako „Gintaro baldai“ rinkodaros vadovė.

Taip pat atsinaujinusiame „Gintaro baldai“ salone lankytojų laukia ir speciali minkštųjų baldų kolekcija „Royal Natural“, sukurta stilistės Agnės Jagelavičiūtės. Stilistės teigimu, namuose svarbiausia saugumas ir ramybė, o tą jausmą suteikia amžini ir didingi dalykai.

O kas, anot A. Jagelavičiūtės, didingiau už gamtą ir jos gydančią jėgą? Akcentuojant šias vertybes, stilistės baldų kolekcijoje vyrauja gamtos spalvos, suteikiančios galimybę pasakišką gamtos ramybę perkelti į namus.

„Gintaro baldų“ salonas / Organizatorių nuotr.

Greitas ir patogus pristatymas

Norinčius baldus įsigyti čia ir dabar, „Gintaro baldų“ atstovė informuoja, jog didžiąją dalį sandėlyje esančių populiariausių pirkėjų pasirinkimų klientas gali atsiimti iš karto po įsigijimo. Na, o užsisakius su pristatymo paslauga, baldai nurodytu adresu bus atvežti artimiausių kelių dienų bėgyje.

„Pastebime, jog labai dažnai klientai įsivaizduoja, jog baldų pristatymo paslauga – brangi ir verčianti ilgai laukti. Visgi, nuo šių metų galime pasiūlyti dar patrauklesnes baldų pristatymo sąlygas, kurių dėka klientui nereikės rūpintis, kaip pernešti ar į automobilį sutalpinti įsigytus baldus. Mūsų pristatymo paslaugos kaina – viena žemiausių Kaune“, – sako K. Mažulė.

Atsinaujinusį „Gintaro baldų“ saloną pirkėjai gali rasti adresu Taikos pr. 141, Kauno prekybos centre „Plaza“. Salonas lankytojams atviras kasdien. Darbo dienomis – nuo 10 iki 19 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 16 val., o sekmadieniais – nuo 10 iki 15 val.

Daugiau informacijos apie „Gintaro baldų“ asortimentą bei salonus galima rasti ČIA.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.