Kauno „Akropolis“ vėl atveria duris – ką būtina žinoti vykstantiems apsipirkti? – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolis“ vėl atveria duris – ką būtina žinoti vykstantiems apsipirkti?

Organizatorių nuotr.

Vyriausybei švelninant karantino šalyje sąlygas, nuo pirmadienio atnaujinama visa Kauno „Akropolio“ veikla, išskyrus restoranus bei pramogų teikimo vietas. Darbo dienomis prekybos centre parduotuvės bei paslaugos veiks nuo 10 iki 21 val., o visos kitos prekybos centre šiuo metu veiklą vykdančios maisto, optikos, veterinarijos parduotuvės, vaistinės klientus aptarnaus kaip ir iki šiol – septynias dienas per savaitę.

Nuo balandžio 19 d. savo veiklą prekybos centre atnaujins parduotuvės bei paslaugų centrai. Darbo dienomis šios prekybos vietos dirbs kaip įprasta, nuo 10 iki 21 val. Savaitgaliais veiks tik būtiniausias prekes ir paslaugas teikiančios vietos, tokios kaip „Maxima“, „Eurovaistinė“, „Kika“, optikos bei specializuoto maisto prekių parduotuvės, rašoma Kauno „Akropolio“ pranešime žiniasklaidai.

Dauguma Kauno „Akropolyje“ esančių kavinių ir restoranų vis dar laikinai sustabdę savo veiklą, tačiau 8 iš jų – „Chačapuri“, „Dinner map“, „Gan bei city“, „Kinu rožė“, „Saigon“, „Sugamour“, „Sushi express“ ir „Vero cafe“ – teikia maisto ir gėrimų išsinešti paslaugą.

Laikantis šalyje galiojančių nurodymų, Kauno „Akropolyje“ vis dar laikinai neveikia „Kakės Makės pasaulis“, „X pramogos“, kino teatras „Forum Cinemas“, lošimo namų bei lošimo automatų salonai „Admiral“ ir lažybų punktai „Betsafe“ bei „Optibet“.

„Parduotuvėms vėl atveriant duris – mūsų prioritetu išlieka lankytojų bei darbuotojų saugumas. Pirkėjams primename, kad viso apsilankymo Kauno „Akropolyje“ metu privaloma laikytis visų Vyriausybės nustatytų saugumo reikalavimų. Darbuotojų saugumui užtikrinti Kauno „Akropolio“ iniciatyva bus įrengtas COVID-19 testavimo punktas, kuriame pasitikrinti galės prekybos centro prekybininkų patalpose dirbantis personalas“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė.

Prekybos centrui atnaujinant veiklą, papildomai įdiegta ir nauja srautų reguliavimo sistema, kuri leidžia stebėti bei, esant poreikiui, realiu laiku reguliuoti prekybos centro lankytojų srautus. Taip pat, lankytojams, neturintiems apsauginių veido kaukių, jos bus nemokamai dalinamos Kauno „Akropolio“ informacijos centre.

„Visi privalome išlikti atsakingi ir sąmoningi, todėl, atsižvelgdami į situaciją šalyje bei pasaulyje, savo ruožtu, taikysime ir papildomas saugumo priemones. Šiuo metu Kauno „Akropolyje“ aktyviai dezinfekuojami visi dažniausiai liečiami paviršiai, padidintas maitinimo zonų ir sanitarinių mazgų valymo dažnumas, o naktimis vykdoma ir papildoma prekybos centro patalpų dezinfekcija“, – pasakoja B. Kuodytė.

Remiantis LR Vyriausybės nurodymu, karantino laikotarpis yra numatytas iki gegužės 31 d. Atsižvelgiant į situaciją, jis gali būti nutrauktas anksčiau arba pratęstas. Neatmetama, kad per šį laiką prekybos centro ar atskirų parduotuvių darbo laikas gali keistis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.