Kauniečiai piktinasi: motociklininkai Kleboniškio miške nutrūko nuo grandinės – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai piktinasi: motociklininkai Kleboniškio miške nutrūko nuo grandinės

https://videopress.com/v/hiYaMQi1

Šiltėjant orams, gryno oro įkvėpti išsiruošia vis daugiau kauniečių, kartu prasidėjo ne tik dviračių, bet ir motorinių transporto priemonių sezonas, atnešęs susirūpinimą visų eismo dalyvių saugumu. Sekmadienio popietę Kleboniškyje miestiečiai įamžino visą virtinę Kelių eismo taisyklių pažeidimų ir tvirtina – pėsčiųjų takuose nėra saugu.

„Be numerių, pėsčiųjų ir dviračių taku, Kleboniškis. Sekmadienio vakaras. Pilna pėsčiųjų, pilna dviratininkų, šeimų su vaikais“, – atsiųstą vaizdo įrašą komentavo kaunietis.

Kaip matyti vaizdo medžiagoje, pėsčiųjų ir dviračių taku vienas po kito praūžia du motociklai, čia pat juos vejasi ir keturratis.

Kelių eismo taisyklėse reglamentuota, kad bendrame pėsčiųjų ir dviračių take leidžiama eiti pėstiesiems ir važiuoti dviračiais. Vadinasi, šiame take vietos turi pakakti ir vieniems, ir kitiems eismo dalyviams, tačiau čia vietos nėra motorinėms transporto priemonėms.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal Administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnį, kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas, važiavimas šaligatviu, veja ar pėsčiųjų (dviračių) taku, užtraukia baudą vairuotojams nuo 30 iki 90 eurų.

Kaip matyti vaido įraše, motorinės transporto priemonės buvo be valstybinių numerių, pagal LR ANK 415 str. 2 d., nustatyta tvarka neįregistruotų transporto priemonių vairavimas užtraukia baudą nuo 30 iki 40 eurų, o važinėjimas miško paklote pagal LR ANK 282 str. 1 d. graso bauda nuo 20 iki 140 eurų.

Primename, kad visai neseniai „Kas vyksta Kaune“ pasiekė vaizdo įrašas, kuriame – Panemunės šilo pėsčiųjų takais bevažinėjantys paaugliai. Medžiagą atsiuntusiai skaitytojai toks dvitakčių motorų burzgesio lydimas laisvalaikis smarkiai užkliuvo.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA