Helovino išvakarėse Žaliakalnyje supleškėjo du automobiliai - Kas vyksta Kaune

Helovino išvakarėse Žaliakalnyje supleškėjo du automobiliai

Skaitytojo nuotr.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Žaliakalnyje sudegė du automobiliai. Pirminiais duomenimis, gaisro priežastis – pašalinis ugnies šaltinis.

Kaip pranešė Policijos departamentas, spalio 31 dieną apie 3 val. Kaune, Obuolių gatvėje, 2001 metais pagamintame automobilyje „Opel Corsa“ kilo gaisras.

Nelaimės metu automobilis visiškai sudegė bei smarkiai apdegė prieš jį stovėjusio automobilio 2006 metais pagaminto automobilio „Nissan Micra“ galinė dalis.

Pasak ugniagesių, gaisro priežastis – pašalinis ugnies šaltinis. Nuostoliai nustatinėjami.

Nelaimės vaizdus įamžino ir „Kas vyksta Kauneskaitytojai. Pastarieji spėliojo, nejaugi kauniečiai taip brutaliai švenčia Heloviną – Vaiduoklių šventę.

Gaisras Žaliakalnyje / Skaitytojo nuotr.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 187 str. 2 d., turto sunaikinimas ar sugadinimas.

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA