V. Matijošaitis: Kaunui reikalingi stiprūs atstovai Seime – Kas vyksta Kaune

V. Matijošaitis: Kaunui reikalingi stiprūs atstovai Seime

Šiomis dienomis Kaunas ir visa Lietuva pradeda rinkti savo atstovus į Seimą. Jau ne kartą žmonės pastebėjo mano paramą dabartiniam premjerui Sauliui Skverneliui. Tiek jį, tiek jo komandos žmones palaikau ir dabar. Tam, kad konstruktyvus Kauno dialogas su Vyriausybe ir Parlamentu tęstųsi, greta ligšiolinių mūsų atstovų LVŽS sąraše – Aušros Papirtienės ir Gedimino Vasiliausko – į Seimą deleguojame dar dvi „Vieningo Kauno“ nares – Ligitą Valalytę ir Karoliną Žekaitę.

Tikslas – tęsti reikšmingus darbus

Per pastaruosius kelerius metus Kaunas gerokai apsitvarkė ir toliau tęsia darbus atnaujinant kelius, senųjų pastatų fasadus, renovuojant parkus, tiesiant dviračių takus ir atliekant kitus elementarius „higieninius“ dalykus. Tačiau daug svarbiau šiandien pripažinti, jog mūsų miestas pradeda augti – vis didesnį pagreitį įgauna didieji miesto projektai.

Pradėtos Mokslo muziejaus ir naujojo vandens sporto centro statybos Nemuno saloje, veiksmas toliau įsibėgėja S. Dariaus ir S. Girėno stadione, pabaigos link artėja sporto halės rekonstrukcija, kyla nauja ledo arena, kuriasi Aleksoto inovacijų pramonės parkas. Ir tai tik maža dalis didelių darbų, kurių nebūtų be stipraus Vyriausybės palaikymo.

Per gyvenimą man teko bendrauti su daugeliu Lietuvos premjerų, bet S. Skvernelis –  vienintelis toks konkretus. Būtent taip aš ir įpratęs dirbti. Todėl su premjeru ir jo Vyriausybe man ir komandai pavyko bendradarbiauti itin konstruktyviai. Tai davė apčiuopiamą naudą miestui.

Gediminas Vasiliauskas / Organizatorių nuotr.

Taip pat turėjome du savo komandos žmones – Gediminą Vasiliauską (Petrašiūnų–Gričiupio apygarda) ir Aušrą Papirtienę (Kalniečių apygarda), kurie Parlamente sėkmingai atstovavo ir gynė miestiečių interesus. Siekiame šias pajėgas padvigubinti. Kaunui reikalingi stiprūs atstovai Seime.

Aušra Papirtienė / Organizatorių nuotr.

Stiprus ryšys su nacionaline valdžia

Natūralu, kad matydami gerus rezultatus ir naudą miestui, į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą ir Šilainių bei Aleksoto–Vilijampolės apygardas pasiūlėme dar dvi stiprias asmenybes – Ligitą Valalytę (sąraše nr. 39) ir Karoliną Žekaitę (sąraše nr. 50).

Ligita Valalytė / Organizatorių nuotr.

Tikiu, kad jos gali sustiprinti ligšiolinį rezultatyvų ryšį tarp Kauno ir nacionalinės valdžios. Jeigu premjerui S. Skverneliui ir jo vedamam sąrašui šie Seimo rinkimai susiklostys palankiai, mūsų kauniečių deleguoti žmonės bus svarbūs išlaikant tokią pat gerą komunikaciją tarp miesto ir centrinės valdžios.

Karolina Žekaitė / Organizatorių nuotr.

Prisidėkime savo palaikymu

Ligita ir Karolina ne vienerius metus dirba vadovaujamą darbą, geba puikiai koordinuoti procesus ir savo darbinėse srityse yra tikros profesionalės. Kad jos principingai ir atsakingai dirbtų Seime, jau įrodė savo veikla Kauno miesto taryboje. Smagu matyti, kad Gediminas ir Aušra per šią kadenciją paaugo ir kaip politikai bei nepavedė miestiečių atstovaudami jiems Parlamente.

Jei ir jūs išreikšite pasitikėjimą K. Žekaite ir L. Valalyte, A. Papirtiene ir G. Vasiliausku, žinau, kad Seime jie visuomet dirbs nuoširdžiai stengdamiesi dėl Kauno ir visos Lietuvos. Palaikau juos pats ir kviečiu palaikyti Jus, kad pozityvūs pokyčiai Kaune tęstųsi.

Rinkimų dieną visi išvien galime pasiekti, kad turėtume stiprius ir rezultato siekiančius Kauno atstovus Seime.

Politinė reklama apmokėta iš LŽVS politinės rinkimų sąskaitos. Užsakymo Nr. 2020-10-07 –LŽVS.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT