Pramonės prospekto žiede paklydusią vairuotoją kaunietis išdėjo į šuns dienas

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio vakarą pavojingu vienos vairuotojos manevru Pramonės prospekto žiedinėje sankryžoje pasidalijęs kaunietis nepagailėjo griežto žodžio. Apie netikėtą incidentą papasakojęs vyrukas pareiškė, kad moterims prie vairo ne vieta.

„Sakydavo man senelis, negalima boboms vairuot, na ne jų tas reikalas, ne jų… Duosi dviratį, ir tai prieš eismą važiuos. Aš netikėjau, paaiškėjo, kad be reikalo“, – šmaikštų prologą, kurio tikrumą patikrinti sudėtinga, socialiniame tinkle pateikė kaunietis.

Anot jo, Pramonės ir Taikos prospektų žiedinėje sankryžoje priešpriešiais išnirusi vairuotoja vos neįsirėžė į automobilį, o paskui toliau nuskuodė prieš eismą.

„Sakyčiau, „kad jai teises atimtų“, bet matomai ji jų net neturi“, – įžūlokai kvatojo vyras. Kiti pasakojo prekybos miestelio „Urmas“ prieigose šią savaitę jau susidūrę su tokia situacija ir svarstė, kad vairuotojai, kuriems Kauno gatvės naujos, greit apsipras.

Vienas miestietis prisiminė ne taip laimingai pasibaigusią istoriją: „Mane praeitą mėnesį prie garažo durų prispaudė ir išlipusi sako „atsiprašau, pedalus sumaišiau“. O man tai kas, kojas skauda ir aprėkta buvo.“

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal Administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 1 d., pavojingą situaciją sukėlęs įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus užtraukia baudą nuo 170 iki 230 eurų, o neturintiems teisės vairuoti asmenims – nuo 450 iki 600 eurų.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Karantinas gali būti paskelbtas dar 13-oje savivaldybių: į raudonąją zoną patenka ir Kauno rajonas

Atnaujintas paveiktų šalių žemėlapis: raudonoji zona Europoje plečiasi

Karinis sraigtasparnis vėl kilo dėl kilnaus tikslo - į Kauną pristatytas organas donorui

Kauno rajone pristatytas interaktyvus kapinių žemėlapis

Vėlinių savaitgalio išvakarėse - žinia iš prezidento ir svarbūs patarimai iš ministerijos

Sekmadienį įsigalioja nauji alkoholio prekybos draudimai

N. Pareigytė koronavirusu galėjo užsikrėsti populiariame Kauno naktiniame klube

O. Vyšniauskas Kaune sumainė žiedus su 20 metų jaunesne mylimąja

Lietuva įteikė protesto notą Baltarusijai, dėl dalinai uždarytos sienos

Ilgąjį Vėlinių savaitgalį policija stiprina pajėgas