Kauniečius paryčiais iš lovų vertė bauginantis garsas lauke (atnaujinta) – Kas vyksta Kaune

Kauniečius paryčiais iš lovų vertė bauginantis garsas lauke (atnaujinta)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Keli skaitytojai kreipėsi į „Kas vyksta Kaune“ redakciją, dėl naktį kilusio sąmyšio. Atsiųstuose vaizdo įrašuose girdėti neaiškus garsas, o iš kur sklinda garsas nėra aišku. Skaitytojai darė prielaidą, jog triukšmas sklinda iš Kauno kogeneracinės jėgainės, tačiau vėliau paaiškėjo kita priežastis. Anot susisiekusių gyventojų, triukšmas buvo toks stiprus, jog pažadino juos iš gilaus miego.

„Gyvenu J. Tonkūno gatvėje, Dainavos rajone ir naktį pažadino baisus garsas sklindantis iš šiukšlių deginimo įmonės pusės, tai truko apie pora valandų. Siunčiu video medžiagą daryta 4:35 ryte. Vaizdo kokybė prasta dėl failo dydžio bet garsas aiškus. Gal bus daugiau žmonių pasikreipę, ypač iš partizanų gatvės, nes jiem visai šalia“, – su prašymu kreipėsi skaitytojas.

Vaizdo įraše girdėti stiprus ošimo garsas. Iš kur sklinda garsas, nėra aišku, tačiau internautai komentavo, jog garsas buvo girdimas ir prie „Telekomo“.

„Girdėjosi ir kažkur 2-3 nakties, bet girdėjosi labai, nes žiūrėjau serialą – susistabdžiau, nesupratusi, kas vyksta. O gyvenu prie „Telekomo“, – rašė viena moteris.

Skaitytojų teigimu, keisti garsai sklido galimai iš kogeneracinės jėgainės. Susisiekus su Kauno kogeneracinės jėgainės atstovu spaudai Andriumi Kasparavičiumi, šis teigė, jog jėgainės procesai tokių garsų skleisti neturėjo pagrindo.

„Kartu su pamaina ir jėgainės vadovu aptarėme jūsų atsiųstą video. Jokių nukrypimų nuo proceso nepastebėjome ir darome prielaidą, kad garsas sklido ne iš mūsų jėgainės“, – teigė A. Kasparavičius.

Jis taip pat patikino, jog gyventojai kviečiami nesibaiminant kreiptis į Kogeneracinės jėgainės atstovais, jei kyla klausimų dėl jėgainės veiklos.

„Jeigu gyventojai ką nors panašaus ir vėl išgirstų, tegul nesibaimindami skambina man bet kuriuo paros metu +37069817740, iškart susisieksime su tuo metu budinčiais operatoriais ir galėsime bandyti identifikuoti iš kur tas garsas sklinda. Nes, nežinant šaltinio, tai yra vienintelis būdas bandyti jį atsekti“, – teigė jis.

Papildyta rugpjūčio 3 dieną 16.45 val.

A. Kasparavičius patikslino, kad dėl kauniečius budinančių garsų nėra kalta Kauno kogeneracinės jėgainė. Pasak jo, trukdančius miegoti garsus skleidė Kauno termofikacinė elektrinė – šiluminė elektrinė Kaune, esanti Taikos prospekte.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ žada pasidomėti apie savaitgalį sklidusius garsus.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.