Iš „Nemuno žiedo“ – prastos naujienos

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vienintelę šalyje žiedinių lenktynių trasą – Kačerginės „Nemuno žiedą“ vėl gaubia nežinia. Automobilių entuziastus, galėjusius saugiai ir legaliai išmėginti savo bei transporto priemonių galimybes specialiai tam pritaikytoje distancijoje, pasiekė netikėta žinia – „Nemuno žiedas“ laikinai stabdo pavienių treniruočių paslaugas. Pranešime taip pat nurodoma, kad „Nemuno žiedo“ likimas atsidūrė dalininkų rankose.

„Norime pranešti, kad dėl sudėtingos finansinės padėties nuo liepos 1 d. laikinai neteiksime pavienių treniruočių paslaugų, bet dėsime visas pastangas, kad suplanuoti renginiai įvyktų. Apie įstaigos padėtį yra informuoti dalininkai, su kuriais yra sprendžiamas tiek įstaigos, tiek „Nemuno žiedo“ likimas“, – socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė žiedinių lenktynių trasos atstovai.

„Tikimės, kad šis sustabdymas yra laikinas ir trumpas, o „Nemuno žiedas“ kaip techninių sporto šakų infrastruktūros objektas, savo veiklą pilnu pajėgumu atnaujins artimiausiomis savaitėmis“, – rašė atstovai.

Šia netikėta žinia pasipiktino ne vienas žiedinių lenktynių ir drifto entuziastas. „Tikiuosi, vienintelės trasos ir vienos įdomesnių Europoje, likimas nebus gyvenamo kvartalo įrengimas“, – komentavo vyras. „Visa Lietuvos drifto bendruomenė linki sėkmės greitai ir efektyviai sprendžiant problemas ir tikiuosi, jog suprantat, kad šansų nevykdyt suplanuotų renginių neturit.“

Tiesa, dar gegužės pabaigoje buvo pranešta, kad „Nemuno žiedas“ turi naujus vadovus, kurie unikaliam objektui brėžia šviesią ateitį. Tąkart Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė buvo susitikusi su Kauno rajono savivaldybės vadovais bei visuomenininkais, kuriems pristatė naują Kačerginės „Nemuno žiedo“ valdymo modelį, taip pat diskutavo apie šios lenktynių trasos ateitį.

Pokyčių dešimtmečiais laukiantis „Nemuno žiedas“ vėl atsidūrė interesų taikinyje 11 nuotr.

„Kačerginės trasa garsėja legendomis – geromis ir blogomis. Tikiuosi, kad trečias mėginimas atgaivinti šį svarbų objektą bus sėkmingas“, – kalbėjo viceministrė.

Tąkart K. Tiesnesytė patikino, kad 2020 metams sudarytos sutartys su „Nacionaliniu žiedu“ galios ir pažadėjo į trasos problemų sprendimą įtraukti sporto bendruomenės atstovus bei tikrinti finansinę situaciją.

„Pirmaeilis uždavinys – atlikti išsamų auditą, išsiaiškinti viešosios įstaigos finansinę situaciją. Po to svarstysime ar „Nacionalinį žiedą“ tikslinga palikti, ar ieškoti kito valdymo modelio. Taip pat turime išpirkti Kačerginės trasos teritorijoje esantį privatų sklypą, o svarbiausia – rasti koncesininką, kuris trasą įveiklintų“, – pabrėžė viceministrė.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pateikta išvada dėl praėjusią savaitę užfiksuotos padidėjusios radiacijos

Masinių reidų metu Kaune patikrinta 600 vairuotojų

Islandijos plente - netikėta kauniečių padėka Š. Jasikevičiui

Atnaujintas sąrašas šalių, iš kurių draudžiama atvykti ir atvykus privaloma izoliuotis

Kauno „Akropolyje“ – akį traukianti R. Kalinkino instaliacija

Situacija Šančiuose kartojasi: galimai užterštos nuotekos vėl teka į Nemuną

Tragiški įvykiai Lampėdžio ežere nesibaigia: tokios kruvinos vasaros dar nebuvo

Policija ieško „drąsuolio“: trenkė apsaugos darbuotojui, pasiuntė velniop ir pabėgo

Vyriausybė leido atvykti per 40 užsieniečių, kurie atliks būtinus darbus

Užfiksuotas Denge karštligės atvejis Kaune: patarimai keliaujantiems po egzotines šalis