Link Drąseikių nulėkė ugniagesių pajėgos: iš Neries ištrauktas jaunuolio kūnas

Žmogaus paieškos Neryje pradėtos ketvirtadienio vakarą / „Jonavos žinios“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienio popietę kauniečiai pastebėjo Drąseikių kryptimi važiuojančius ugniagesių ekipažus. Pasirodo, Neryje rastas žmogaus kūnas – gali būti, kad tai prieš kelias dienas upėje skendęs jaunas vyras.

Sekmadienį, prieš 15 val., „Kas vyksta Kaune“ pasiekė žinia apie dideles specialiųjų tarnybų pajėgas, nuskubėjusias link Drąseikių gyvenvietės. Skaitytoja matė tris ugniagesių brigadas, viena jų – su narų valtimi.

„Galimai bus vėl koks įvykis prie vandens, žmonės per daug atsipalaiduoja“, – svarstė moteris. Paaiškėjo, kad tarnybos tikrai vyko prie upės, tačiau pakovoti dėl žmogaus gyvybės jau nebuvo jokių prošvaisčių.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad žmonės Neryje ties Drąseikiais pastebėjo plūduriuojantį žmogaus kūną. Į nurodytą vietą išsiųsta Lapių ugniagesių komanda ir Kauno PGV 5-osios komandos narai.

Skenduolis ištrauktas buvo apie 15.20 val. Manoma, kad tai gali būti Jonavos rajone ieškotas jaunuolis, apie kurio skendimą pranešta ketvirtadienį. Anot ugniagesių atstovo, matosi, kad palaikai vandenyje praleido ne vieną dieną.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalo žurnalistams patvirtino, kad iš Neries ištraukti žmogaus palaikai, tačiau kol kas negalėjo pasakyti, ar tai prieš kelias dienas dingęs asmuo, įvykio aplinkybės tikslinamos.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pirmas pranešimas apie Ruklos seniūnijoje Neryje skęstantį jaunuolį gautas birželio 25 d., apie 19 val. Kauno PGV duomenimis, policija prašė tęsti žvalgybą penktadienio rytą – ugniagesiai gelbėjimo valtimi išžvalgė 15 km Neries ruožą, tačiau nieko nerado.

Paieškos darbai tęsti ir šeštadienį – nuo ryto apžiūrėta 50 km upės atkarpa, bet paieškos buvo nevaisingos. Ugniagesiai planavo tęsti žvalgybą, Sekma panašu, kad to daryti nebereikės.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sunkūs laikai atėjo ir už maistą nesusimokėjo: pareigūnai prašo pagalbos

Pradedamas naujas tyrimas: kauniečius kvies pasitikrinti greitaisiais testais

Susidūrimas netoli VI forto žiedo: dėl sužalojimų vyras pristatytas į gydymo įstaigą

„Valstiečių“ taryba patvirtino: rinkimų sąrašą ves premjeras S. Skvernelis

Buvusio Kauno klinikų paciento dėka išgelbėtas ligonis Šveicarijoje

Teismas Kauno darželių įkainių nenagrinės – bylą nutraukė

R. Karbauskis savo vienmandatę atiduoda „Vieningam Kaunui“

Mįslinga vagystė Kauno „Akropolyje“: iš kirpyklos pagrobęs šunį, įkaite paėmė ir moterį

Sveikas žmogus ugdomas nuo kūdikystės

Šešėline veikla įtariamas „Grill London“ vadovas išleidžiamas į laisvę (papildyta)