Link Drąseikių nulėkė ugniagesių pajėgos: iš Neries ištrauktas jaunuolio kūnas – Kas vyksta Kaune

Link Drąseikių nulėkė ugniagesių pajėgos: iš Neries ištrauktas jaunuolio kūnas

Žmogaus paieškos Neryje pradėtos ketvirtadienio vakarą / „Jonavos žinios“ nuotr.

Sekmadienio popietę kauniečiai pastebėjo Drąseikių kryptimi važiuojančius ugniagesių ekipažus. Pasirodo, Neryje rastas žmogaus kūnas – gali būti, kad tai prieš kelias dienas upėje skendęs jaunas vyras.

Sekmadienį, prieš 15 val., „Kas vyksta Kaune“ pasiekė žinia apie dideles specialiųjų tarnybų pajėgas, nuskubėjusias link Drąseikių gyvenvietės. Skaitytoja matė tris ugniagesių brigadas, viena jų – su narų valtimi.

„Galimai bus vėl koks įvykis prie vandens, žmonės per daug atsipalaiduoja“, – svarstė moteris. Paaiškėjo, kad tarnybos tikrai vyko prie upės, tačiau pakovoti dėl žmogaus gyvybės jau nebuvo jokių prošvaisčių.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad žmonės Neryje ties Drąseikiais pastebėjo plūduriuojantį žmogaus kūną. Į nurodytą vietą išsiųsta Lapių ugniagesių komanda ir Kauno PGV 5-osios komandos narai.

Skenduolis ištrauktas buvo apie 15.20 val. Manoma, kad tai gali būti Jonavos rajone ieškotas jaunuolis, apie kurio skendimą pranešta ketvirtadienį. Anot ugniagesių atstovo, matosi, kad palaikai vandenyje praleido ne vieną dieną.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalo žurnalistams patvirtino, kad iš Neries ištraukti žmogaus palaikai, tačiau kol kas negalėjo pasakyti, ar tai prieš kelias dienas dingęs asmuo, įvykio aplinkybės tikslinamos.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pirmas pranešimas apie Ruklos seniūnijoje Neryje skęstantį jaunuolį gautas birželio 25 d., apie 19 val. Kauno PGV duomenimis, policija prašė tęsti žvalgybą penktadienio rytą – ugniagesiai gelbėjimo valtimi išžvalgė 15 km Neries ruožą, tačiau nieko nerado.

Paieškos darbai tęsti ir šeštadienį – nuo ryto apžiūrėta 50 km upės atkarpa, bet paieškos buvo nevaisingos. Ugniagesiai planavo tęsti žvalgybą, Sekma panašu, kad to daryti nebereikės.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.