Link Drąseikių nulėkė ugniagesių pajėgos: iš Neries ištrauktas jaunuolio kūnas – Kas vyksta Kaune

Link Drąseikių nulėkė ugniagesių pajėgos: iš Neries ištrauktas jaunuolio kūnas

Žmogaus paieškos Neryje pradėtos ketvirtadienio vakarą / „Jonavos žinios“ nuotr.

Sekmadienio popietę kauniečiai pastebėjo Drąseikių kryptimi važiuojančius ugniagesių ekipažus. Pasirodo, Neryje rastas žmogaus kūnas – gali būti, kad tai prieš kelias dienas upėje skendęs jaunas vyras.

Sekmadienį, prieš 15 val., „Kas vyksta Kaune“ pasiekė žinia apie dideles specialiųjų tarnybų pajėgas, nuskubėjusias link Drąseikių gyvenvietės. Skaitytoja matė tris ugniagesių brigadas, viena jų – su narų valtimi.

„Galimai bus vėl koks įvykis prie vandens, žmonės per daug atsipalaiduoja“, – svarstė moteris. Paaiškėjo, kad tarnybos tikrai vyko prie upės, tačiau pakovoti dėl žmogaus gyvybės jau nebuvo jokių prošvaisčių.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad žmonės Neryje ties Drąseikiais pastebėjo plūduriuojantį žmogaus kūną. Į nurodytą vietą išsiųsta Lapių ugniagesių komanda ir Kauno PGV 5-osios komandos narai.

Skenduolis ištrauktas buvo apie 15.20 val. Manoma, kad tai gali būti Jonavos rajone ieškotas jaunuolis, apie kurio skendimą pranešta ketvirtadienį. Anot ugniagesių atstovo, matosi, kad palaikai vandenyje praleido ne vieną dieną.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalo žurnalistams patvirtino, kad iš Neries ištraukti žmogaus palaikai, tačiau kol kas negalėjo pasakyti, ar tai prieš kelias dienas dingęs asmuo, įvykio aplinkybės tikslinamos.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pirmas pranešimas apie Ruklos seniūnijoje Neryje skęstantį jaunuolį gautas birželio 25 d., apie 19 val. Kauno PGV duomenimis, policija prašė tęsti žvalgybą penktadienio rytą – ugniagesiai gelbėjimo valtimi išžvalgė 15 km Neries ruožą, tačiau nieko nerado.

Paieškos darbai tęsti ir šeštadienį – nuo ryto apžiūrėta 50 km upės atkarpa, bet paieškos buvo nevaisingos. Ugniagesiai planavo tęsti žvalgybą, Sekma panašu, kad to daryti nebereikės.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA