Paviešintas avarijos Kauno centre vaizdo įrašas: čia bus žiedas, pristabdyk

Stopkadras, skaitytojo nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienį paryčiais automobiliui „Peugeot“ su trenksmu įskriejus tiesiai į Kauno pilies žiedinę sankryžą, tos pačios dienos vakarą socialiniame tinkle patalpintas galimai tos pačios avarijos vaizdo įrašas. Jame matyti Jurbarko gatve smagiai lekianti kompanija ir momentas, kai nesuvaldytas automobilis paliko važiuojamąją dalį.

Atrodo, Jurbarko gatve link Vilijampolės tilto artėjantys jaunuoliai suprato besiveliantys į bėdą. „Rizikuojam, pacanai“, – Pietų Lietuvos gyventojams būdingu akcentu sako vienas ekipažo narių, o kitas, berods, linksmai nuramina: „tu tik nebijok“.

Netrukus kelionę filmuojantis asmuo vairuotoją, kuris, galimas daiktas, ne kaunietis, įspėja apie artėjančią žiedinę sankryžą ir pataria sumažinti greitį – tai padaro net porą kartų, tačiau jo draugas pailgo pedalo reikšmingai neatleidžia.

Kelios akimirkos ir ties įvažiavimu į žiedą už tilto transporto priemonė skambant keiksmų tiradoms nulekia tiesiai. Smūgio, panašu, būta nemažo – kamera smarkiai supurtoma, girdisi dūžtančio automobilio bildesys ir vaizdo įrašas chaotiškai baigiasi.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad avarija Kauno pilies žiedinėje sankryžoje užfiksuota šeštadienį, apie 3 val. Žarstydamas detales ir giliai vagodamas sankryžos veją, „Peugeot“ kliudė kelio ženklą ir rūdinto plieno raitelio skulptūrą.

Skaitytojai tvirtino, kad avariją sukėlė teisės vairuoti neturintis neblaivus vyrukas. Negana to, asmuo pabėgo iš įvykio vietos.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalo žurnalistams nurodė, kad pareigūnai neilgai trukus nustatė, kas vairavo automobilį – paimtas kraujo mėginys galimam alkoholio kiekiui nustatyti.

106 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytojas: gyvename pačiame miesto centre, o jaučiamės kaip užkampyje

Kaune fiksuojamas didžiausias sergamumas gripu

Kauno įmonėje sustabdyta šeimyninė afera – įmantri mokesčių slėpimo schema nesuveikė

Siūlymas MMA skirstyti pagal amžių sulaukė kritikos

Kauno moterų krizių centro vadovė: smurtautojai neatsiranda iš niekur, tai mūsų vaikai

Ieškoma techninių galimybių koronaviruso tyrimams užsiregistruoti internetu

Magistralėje Kaunas-Vilnius kelią užtvėrė kalnas šieno

Karantinas Kaune: moksleiviai liks namuose, darželinukų tėvams – kompensacijos

Lietuvos kariuomenėje vėl įsigalios jau taikyta taisyklė: šauktinių namo neišleis

Koronavirusas Kaune: plečiasi infekcijos židiniai sporto arenoje ir KTU Inžinerijos licėjuje