Fiksuoja skaitytojas: Nemune rastas artefaktas, gal kažkas ieško?

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Panemunės šilas – vieta, kur užsuka ne tik pasivaikščioti ir pabūti miško ramybės apsuptyje mėgstantieji, bet ir sportininkai, o vasarą – maudynių išsiilgę kauniečiai. Tiesa, ramybe dvelkiančio parko neaplenkia ir vandalai. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pirmadienio vakarą užfiksavo gana neįprastą radinį parką supančiame Nemune.

Kaip naujienų portalui pasakojo kaunietis, medinė skulptūra plūduriavo vandenyje, šalia nulinkusio medžio – būtent tai ir atkreipė skaitytojo Rimo dėmesį.

„Panemunės šile, Nemune, rastas artefaktas, gal kažkas ieško? Ištraukėm iš vandens ir pastatėm ant kranto“, – pasakojo šalto Nemuno vandens nepabūgęs vyras.

Tiesa, kauniečiai dar visa neseniai išdrožinėtą medinuką matė Panemunės šilo parke, Nemuno pakrantėje. Tikėtina, kad beržų apsuptyje stovėjusi medinė skulptūra atsidūrė vandalų taikinyje.

Medinė skulptūra Panemunės šile / Skaitytojo nuotr.

Apie Panemunės šilą, beje, sklando ne viena įdomi istorija. Parką pamėgę ne tik vandalai, čia prieglobsčio ieškojo ir karantino taisyklių nesilaikęs vyriškis, ir moteris gąsdinantis iškrypėlis.

Štai visai neseniai policijos pareigūnai Panemunės šilo parke persekiojo kaunietį be kaukės. Į naujienų portalo redakciją buvo atskriejusi ir istorija ir apie parke moterų slapta besidairantį asmenį.

Panemunės šilas – pušynas Aukštojoje Panemunėje, tarp Naujosios Panemunės, Nemuno upės kilpos, Vičiūnų gyvenvietės ir Raudonojo Kryžiaus gatvės. Apsuptas Nemuno kilpos, Panemunės pušynas yra trečiasis parkas Lietuvoje (po Juodkrantės ir Vingio), sukurtas natūraliame miške.

Vaikštant pasirinktais maršrutais galima atrasti retesnių augalų, pastebėti laukinių žvėrių, paukščių ir, žinoma, medinių skulptūrų, kuriomis puošiamas nepaprastas Kauno kraštovaizdis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Braškių sezonas eina į pabaigą: perspėja, kad kainos gali kilti

Ramybės net mirusiems nėra – nuo kapo pavogtas antkapis

Į Barceloną atvyko Š. Jasikevičius: Kauną palikti sunku

Žydiškajai Kauno istorijai sužadinti surengs muzikinius pasirodymus visame mieste

Kyla problemų dėl Seimo narių padėjėjų atostogų: biudžetui tai gali būti nepakeliama

Po „BMW“ ir „Ford“ susidūrimo į Šilainius skubėjo visos specialiosios tarnybos

Skaitytojai praneša apie pavojingą kelio kliūtį Jonavos gatvėje

Vežėjai atskleidė, kaip po karantino pasikeitė keleivių išvykų planai

Pasivaikščiojimą Kamšos draustinyje praskaidrina žaismingos skulptūros (foto)

Per parą užfiksuoti 5 nauji koronaviruso atvejai: 3 iš jų – įvežtiniai