Fiksuoja skaitytojas: Nemune rastas artefaktas, gal kažkas ieško?

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Panemunės šilas – vieta, kur užsuka ne tik pasivaikščioti ir pabūti miško ramybės apsuptyje mėgstantieji, bet ir sportininkai, o vasarą – maudynių išsiilgę kauniečiai. Tiesa, ramybe dvelkiančio parko neaplenkia ir vandalai. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pirmadienio vakarą užfiksavo gana neįprastą radinį parką supančiame Nemune.

Kaip naujienų portalui pasakojo kaunietis, medinė skulptūra plūduriavo vandenyje, šalia nulinkusio medžio – būtent tai ir atkreipė skaitytojo Rimo dėmesį.

„Panemunės šile, Nemune, rastas artefaktas, gal kažkas ieško? Ištraukėm iš vandens ir pastatėm ant kranto“, – pasakojo šalto Nemuno vandens nepabūgęs vyras.

Tiesa, kauniečiai dar visa neseniai išdrožinėtą medinuką matė Panemunės šilo parke, Nemuno pakrantėje. Tikėtina, kad beržų apsuptyje stovėjusi medinė skulptūra atsidūrė vandalų taikinyje.

Medinė skulptūra Panemunės šile / Skaitytojo nuotr.

Apie Panemunės šilą, beje, sklando ne viena įdomi istorija. Parką pamėgę ne tik vandalai, čia prieglobsčio ieškojo ir karantino taisyklių nesilaikęs vyriškis, ir moteris gąsdinantis iškrypėlis.

Štai visai neseniai policijos pareigūnai Panemunės šilo parke persekiojo kaunietį be kaukės. Į naujienų portalo redakciją buvo atskriejusi ir istorija ir apie parke moterų slapta besidairantį asmenį.

Panemunės šilas – pušynas Aukštojoje Panemunėje, tarp Naujosios Panemunės, Nemuno upės kilpos, Vičiūnų gyvenvietės ir Raudonojo Kryžiaus gatvės. Apsuptas Nemuno kilpos, Panemunės pušynas yra trečiasis parkas Lietuvoje (po Juodkrantės ir Vingio), sukurtas natūraliame miške.

Vaikštant pasirinktais maršrutais galima atrasti retesnių augalų, pastebėti laukinių žvėrių, paukščių ir, žinoma, medinių skulptūrų, kuriomis puošiamas nepaprastas Kauno kraštovaizdis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Ilgąjį Vėlinių savaitgalį Lietuvos keliais riedės karinės technikos kolonos

Menas gyvenamuosiuose kvartaluose: kaip ir kodėl sugrįžta dešimtmečius pamiršta praktika?

Gyvenimas keičiasi – veido kaukės privalomos visur

Skaitytojas: gyvename pačiame miesto centre, o jaučiamės kaip užkampyje

Kaune fiksuojamas didžiausias sergamumas gripu

Kauno įmonėje sustabdyta šeimyninė afera – įmantri mokesčių slėpimo schema nesuveikė

Siūlymas MMA skirstyti pagal amžių sulaukė kritikos

Kauno moterų krizių centro vadovė: smurtautojai neatsiranda iš niekur, tai mūsų vaikai

Ieškoma techninių galimybių koronaviruso tyrimams užsiregistruoti internetu

Magistralėje Kaunas-Vilnius kelią užtvėrė kalnas šieno