Į veidą nuteistajam spyręs kalėjimo prižiūrėtojas išgirdo teismo nuosprendį – Kas vyksta Kaune

Į veidą nuteistajam spyręs kalėjimo prižiūrėtojas išgirdo teismo nuosprendį

BNS 2020/03/19 20:59
Asociatyvi / DELFI nuotr.

Kauno apylinkės teismas pripažino buvusį kalėjimo prižiūrėtoją viršijus jam suteiktus tarnybos įgaliojimus. Už spyrį nuteistajam į veidą prižiūrėtojui skirta 5 tūkst. eurų bauda bei trejus metus uždrausta dirbti valstybės tarnyboje.

Teismas ketvirtadienį pranešė, kad nors kaltinamasis savo kaltę neigė, tačiau jo atsakomybė įrodyta remiantis nukentėjusiojo, liudininkų parodymais, vaizdo kamerų įrašais ir kitais byloje surinktais įrodymais.

Vyras buvo kaltintas tuo, kad Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje 2018 metų rugsėjo 28 dieną, apie 14.30 val., tyčia spyrė nuteistajam E. T. keliu į veidą. Nuteistajam taip buvo nežymiai sutrikdyta sveikata ir sukeltas skausmas.

Byloje kaltinamas vyras nepilnamečių tardymo izoliatoriuje tuo metu užėmė jaunesniojo specialisto pareigas ir buvo atsakingas už gyvenamosios zonos priežiūrą.

Pasak teismo, vyras suprato savo veiksmų neteisėtumą, o teismui jo duodami parodymai prieštaravo kitiems byloje surinktiems įrodymams, tokiems kaip vaizdo kamerų įrašai.

Šis teismo nuosprendis gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui per 20 dienų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT