Po kratos Kauno rajone areštinėje atsidūrė galimai kontrabanda prekiavę vyrai (foto) | Kas vyksta Kaune

Po kratos Kauno rajone areštinėje atsidūrė galimai kontrabanda prekiavę vyrai (foto)

Kauno apskr. VPK nuotr.

Kovo 6 d., penktadienį, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai, tiriantys ekonominius nusikaltimus, sulaikė tris vyrus dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

[galerija kiek=”12″]

Kauno apskr. VPK duomenimis, tą pačią dieną atliekant kratas Kauno r., Seniavos k., gyvenamosiose ir negyvenamosiose patalpose, buvo rasti 2991 vnt. cigarečių pakelių „NZ“, 2598 vnt. cigarečių pakelių „Fest“, 10 vnt. popierinių dėžučių (tetrapakų) su užrašais „Jelzin Vodka“ bei dar 20 l įvairiose talpose įvairių galimai alkoholinių gėrimų.

Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė ir tris vyrus (gim. 1963 m., 1974 m. ir 1965 m.).

Toliau tęsiant ir atliekant kratas Alytaus r., Tolkūnų k., buvo rasta keletas pakelių cigarečių, paženklintų Baltarusijos Respublikos banderolėmis bei daugiau kaip 50 l įvairiose talpose (be banderolių) galimai alkoholinių gėrimų.

Apžiūrėjus vyrų automobilius „Audi Q7“ bei „Mercedes Benz“, dar buvo rasta kartoninė dėžė su 50 vnt. blokų cigarečių, paženklintų Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Kovo 7 d., šeštadienį, visiems trims, anksčiau į teisėsaugos akiratį pakliuvusiems, vyrams paskirtos kardomosios priemonės. Taip pat paskirta laikinas nuosavybės teisės apribojimas į automobilius „Audi Q7“ ir „Mercedes Benz“.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199-2 str. 2 d., dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Už šią nusikalstamą veiką vyrams gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 2-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA