Kaune atidaryta išskirtinė baseino ir pirčių erdvė „Aušra SPA“

R. Meilučio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Yra vietų, kurias galima įsimylėti iš pirmo žvilgsnio“, – taip apie Kaune oficialiai atidarytą baseino ir pirčių erdvę „Aušra SPA“ kalbėjo svečiai, pakviesti apžiūrėti naująją poilsio bei vandens pramogų oazę.

Kaip rašoma „Aušra SPA“ pranešime spaudai, tarp panorusiųjų susipažinti su ypatinguoju spa specialistų, interjero dizainerių bei kitų savo srities profesionalų kūriniu, o vėliau ir pasilepinti jo teikiamais malonumais buvo ne vienas žinomas žmogus – Mia, Rasa Kaušiūtė, Vasha, Mindaugas Mickevičius – Mino, Gediminas Juodeika su sužadėtine Živile, Inga Budrienė.

Taip pat Reda Matuliauskaitė, Marija Grabštaitė, Petras Jucevičius, Karolis Murauskas, Viktorija Mauručaitė, Giedrius Gustas, Saulius Skambinas, Joana Bartaškienė, Tomas ir Gintarė Slausgalviai, Gintautas Strolys, Irina My My, Artūras Orlauskas, Ingrida Kazlauskaitė ir kiti.

„Aušra SPA“ duris atvėrė neįprastoje vietoje – tokiu pat pavadinimu prieš kelis metus pradėjusiame veikti verslo parke, įsikūrusiame beveik miesto centre, prie pagrindinės laikinosios sostinės autobusų stoties atkurtuose istorinės Kauno spaustuvės pastatuose.

Jau netrukus Kaune duris atvers išskirtinė baseino ir pirčių erdvė 9 nuotr.

Šiluma, žaluma ir rafinuotu skoniu alsuojanti poilsio oazė išsiskiria interjeru bei pažangiais technologiniais sprendimais. Pavyzdžiui, dėka inovatyvios filtravimo sistemos vandens zonoje naudojamo chloro ne tik nesijaučia, bet jis intensyviai nedirgina ir jautresnės šiai medžiagai odos.

Beje, aktyvaus poilsio erdvėje kauniečiai ir miesto svečiai ras ne tik naujausius reikalavimus atitinkantį plaukimo baseiną, bet ir atskirą baseiną vaikams, dvi sūkurines vonias su specialia, masažine gultų zona. Taip pat pažangų masažinį baseiną, atpalaiduosiantį visą, įtampos, streso ar sporto paveiktą, kūną – nuo pėdų iki pečių linijos.

„Aušra“ sveikos gyvensenos oazėje įrengtos ir trys klasikinės, tačiau moderniais bei sveikatai naudingais sprendimais išsiskirsiančios pirtys.

Tai lietuviška, su kūno gyvybinę galią bei regeneraciją aktyvinančio onikso akmens elementais, suomiška, su kvėpavimo takus teigiamai veikiančia Himalajų druskos sienele, bei visų mėgstama, raminanti ir atpalaiduojanti garinė pirtis.

„Aušra SPA“ kauniečių ir miesto svečių lauks nuo vasario 1 d.

300 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pramonės prospekto žiede paklydusią vairuotoją kaunietis išdėjo į šuns dienas

Kauno savivaldybė džiaugiasi: gatvėse vienu darbu mažiau

Po naujo protrūkio S. Skvernelis šaukia skubų koronaviruso komiteto posėdį

„Maximos“ pyrago paragavusi kaunietė įspėja - žiūrėkite, ką dedate į burną

Sinoptikai perspėja: atslenka pirmosios šalnos

Nemuno pakrantę įdomiomis veiklomis vėl užlies tradicinės Šančinės

Naujausia apklausa: per karantiną sužibėjusio A. Verygos populiarumas smuko žemyn

Paskutiniai reitingai prieš Seimo rinkimus: lemiamą dieną laukia intriga

Lietuvoje per parą - rekordinis naujų susirgimų koronavirusu skaičius

Žinia vairuotojams: uždaroma viena pagrindinių Vilijampolės gatvių