Kaune atidaryta išskirtinė baseino ir pirčių erdvė „Aušra SPA“

R. Meilučio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Yra vietų, kurias galima įsimylėti iš pirmo žvilgsnio“, – taip apie Kaune oficialiai atidarytą baseino ir pirčių erdvę „Aušra SPA“ kalbėjo svečiai, pakviesti apžiūrėti naująją poilsio bei vandens pramogų oazę.

Kaip rašoma „Aušra SPA“ pranešime spaudai, tarp panorusiųjų susipažinti su ypatinguoju spa specialistų, interjero dizainerių bei kitų savo srities profesionalų kūriniu, o vėliau ir pasilepinti jo teikiamais malonumais buvo ne vienas žinomas žmogus – Mia, Rasa Kaušiūtė, Vasha, Mindaugas Mickevičius – Mino, Gediminas Juodeika su sužadėtine Živile, Inga Budrienė.

Taip pat Reda Matuliauskaitė, Marija Grabštaitė, Petras Jucevičius, Karolis Murauskas, Viktorija Mauručaitė, Giedrius Gustas, Saulius Skambinas, Joana Bartaškienė, Tomas ir Gintarė Slausgalviai, Gintautas Strolys, Irina My My, Artūras Orlauskas, Ingrida Kazlauskaitė ir kiti.

„Aušra SPA“ duris atvėrė neįprastoje vietoje – tokiu pat pavadinimu prieš kelis metus pradėjusiame veikti verslo parke, įsikūrusiame beveik miesto centre, prie pagrindinės laikinosios sostinės autobusų stoties atkurtuose istorinės Kauno spaustuvės pastatuose.

Jau netrukus Kaune duris atvers išskirtinė baseino ir pirčių erdvė 9 nuotr.

Šiluma, žaluma ir rafinuotu skoniu alsuojanti poilsio oazė išsiskiria interjeru bei pažangiais technologiniais sprendimais. Pavyzdžiui, dėka inovatyvios filtravimo sistemos vandens zonoje naudojamo chloro ne tik nesijaučia, bet jis intensyviai nedirgina ir jautresnės šiai medžiagai odos.

Beje, aktyvaus poilsio erdvėje kauniečiai ir miesto svečiai ras ne tik naujausius reikalavimus atitinkantį plaukimo baseiną, bet ir atskirą baseiną vaikams, dvi sūkurines vonias su specialia, masažine gultų zona. Taip pat pažangų masažinį baseiną, atpalaiduosiantį visą, įtampos, streso ar sporto paveiktą, kūną – nuo pėdų iki pečių linijos.

„Aušra“ sveikos gyvensenos oazėje įrengtos ir trys klasikinės, tačiau moderniais bei sveikatai naudingais sprendimais išsiskirsiančios pirtys.

Tai lietuviška, su kūno gyvybinę galią bei regeneraciją aktyvinančio onikso akmens elementais, suomiška, su kvėpavimo takus teigiamai veikiančia Himalajų druskos sienele, bei visų mėgstama, raminanti ir atpalaiduojanti garinė pirtis.

„Aušra SPA“ kauniečių ir miesto svečių lauks nuo vasario 1 d.

300 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Garsiam Kauno fotografui – #metoo kaltinimai

Policija prašo pagalbos: iš Kauno klinikų dingo sunkiai besiorientuojantis vyras

„Kauno švaros“ šiukšliavežiui Taikos prospekte smarkiai nepasisekė

Minia kauniečių išlydėjo poetą K. Navaką į amžinojo poilsio vietą

„Swedbank“ klientai gali susidurti su paslaugų trikdžiais: bus atnaujinamos IT sistemos

Atsiradusius keliasdešimt milijonų svarstoma skirti elektriniams autobusams

Kauno pareigūnai sulaikė sunkiu nusikaltimu įtariamą aplinkosaugininką

Kauno klinikose atsidūrusio berniuko mušeika bausmės išvengė: atsakomybę turės prisiimti tėvai

Popiežius Pranciškus paskyrė naują Kauno arkivyskupą

Trečiadienio rytą Kauno rajone aptiktas šiurpus radinys