Kaunietis pasipiktino „trikojais“ pažeidėjus fiksuojančiais policininkais: čia normalu? (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Kaunietis pasipiktino „trikojais“ pažeidėjus fiksuojančiais policininkais: čia normalu? (papildyta)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo nuotr.

Akylas „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas dalinasi pastebėjimu, jog pareigūnai galimai naujuosius „trikojus“ naudoja ne pagal taisykles. Užfiksuotose kadruose matoma, jog greičio matuoklį prižiūrintys pareigūnai stovi ant šaligatvio, po „plytos“ kelio ženklu, o kitoje nuotraukoje mobilus greičio matuoklis pastatytas ant važiuojamosios kelio dalies.

„Čia normalu taip iš Lietuvos kelių policijos? Nepažeidžiamos taisykles?“, – teiravosi skaitytojas apie pamatytą situaciją.

Vienoje situacijoje, Veiverių g. užfiksuota kaip mobilus greičio matuoklis stovi ant šaligatvio, o jį prižiūrintys pareigūnai automobilį pastatė šalia esančioje gatvėje, tačiau automobilis stovi ant šaligatvio, o situaciją vainikuoja raudonas draudžiamasis ženklas.

KELIO ŽENKLAI - Įvažiuoti draudžiama301 – Įvažiuoti draudžiama. Draudžiama įvažiuoti visoms transporto priemonėms, išskyrus maršrutinį transportą.

Atkreipiame dėmesį, jog pagal kelių eismo taisykles (KET) transporto priemonėms stovėti draudžiama:

150.4. pėsčiųjų perėjose ir arčiau kaip 5 m atstumu prieš jas, o keliuose, kuriuose yra po vieną kiekvienos krypties eismo juostą, ir arčiau kaip 5 m atstumu už pėsčiųjų perėjų;

150.5. ant vejos, šaligatvio (išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai arba transporto priemonė nurodyta leidime, išduotame prekiauti viešoje vietoje renginių metu), taip pat sporto, vaikų žaidimo aikštelėse ir kitose transporto priemonių eismui (stovėjimui) neskirtose teritorijose;

Kitą situaciją skaitytojas užfiksavo Zapyškio miestelyje, kur „trikojis“ radaras stovi ant važiuojamosios kelio dalies.

„Kelia pavojų kitiems eismo dalyviams“, – situaciją pakomentavo susirūpinęs vairuotojas.

Vairuotojams nepastebėjus kliūties ant kelio, ar bandant jos išvengti, yra tikimybe sukelti eismo įvykį.

Dėl naujų radarų naudojimo gairių išsiųsta užklausa Lietuvos kelių policijos tarnybai, gavę komentarą papildysime.

Papildyta 21.20 val.

Skaitytojas pranešė, jog Zapyškyje stovėjęs greičio matuoklis stovėjo ne ant važiuojamosios kelio dalies, o kelio išplatėjime, šalikelėje ir tiesiogiai eismui netrukdė.

„Trikojis ir jį prižiūrintis auto stovėjo šalikele vadinamam „atstoinike“. Nemanau, kad kliudė eismui. Žiurint foto susidaro vaizdas, kad jie važiuojamojoje dalyje. Man važiuojant su sunkiasvoriu jie nei kiek netrukdė. Jei trikojis išgelbės nors vieną gyvybę – šaunu, bet taisyklių reikia laikytis visiems. Policija ne išimtis“, – teigė nuotraukos autorius.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.