Kauno rotušę nutvieskė trimatės projekcijos: skelbiami papildomų pasirodymų laikai (foto) – Kas vyksta Kaune

Kauno rotušę nutvieskė trimatės projekcijos: skelbiami papildomų pasirodymų laikai (foto)

R. Tenio nuotr.

Penktadienio vakarą Kauno kalėdiniame miestelyje Rotušės aikštėje žmonių rinkosi daugiau ne įprasta. Baltoji gulbė tapo drobe šviesos ir lazerių projekcijomis, kurios pastatą margins iki pat vėlaus vakaro, o pasigrožėti šou bus galima ir savaitgalį.

Spalvingi šventiniai motyvai ir abstrakčios geometrinės formos ant rotušės sužibo 17 val. ir džiugins kauniečius iki 22 val. Tuo pačiu laiku pamatyti įspūdingą šviesų ir lazerių šou bus galima šeštadienį bei sekmadienį.

Kalėdiniame miestelyje penktadienio vakarą virė ir gausybė kitų veiklų: pasukti galvą gliaudant detektyvines užduotis kvietė „Kaunas 2022 Mind FAQ“ detektyvai, buvo galima pasigaminti molinių švilpukų su tautodailininku Sauliumi Bobinu, vyko lėlių teatro edukacija „Tigro pusryčiai“.

Rotušės aikštėje gruodžio 1-ąją atidarytas Kalėdų miestelis smalsuolių lauks iki pat sausio 6-osios. Pirmadieniais-penktadieniais prekyba ir įvairūs užsiėmimai čia vyksta 11-22 val., o savaitgaliais – 10-22 val.

Beje, įžiebus kosminę Kauno eglutę, Rotušės aikštėje vėl suskambo ir Kalėdų radijas, kuris kalėdines melodijas gros viso šventinio laikotarpio metu. Norimas išgirsti dainas renkasi patys kauniečiai, į repertuarą jas įtraukti galima specialioje „Kas vyksta Kaune“ portalo Kalėdų sekcijoje.

Daugiau šventinių renginių mieste rasite „Kas vyksta Kaune“ renginių kalendoriuje ir savivaldybės puslapyje „Kosminės Kalėdos Kaune“.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA