Kauniečiai praneša: Amalių tunelis jau atidarytas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Grandioziniam „Rail Baltica“ projektui Kaune įsibėgėjant, pirmieji pokyčiai jau pasiekė ratuotus ir pėsčius eismo dalyvius.

Kokiais naujais tuneliais jau greit važiuos kauniečiai? 17 nuotr.

Trečiadienį „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojų informacija, kad atkarpoje nuo Chemijos gatvės jau galima pravažiuoti tuneliu, o senoji Amalių pervaža – uždaryta. Tiesa, skaitytojai nuogąstavo, kad trečiadienio ryte tuneliu važiuoti dar nebuvo galima.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ anksčiau nurodė „Rail Baltica“ projekto direkcijos atstovas Domas Jurevičius, Kaune bus įrengtos keturios požeminės perėjos ir automobilių tuneliai.

Vienas geležinkelio kirtimo taškas vietoje naikinamos Amalių pervažos bus įrengtas atkarpoje nuo Chemijos gatvės, ties Svirplių taku – tunelis pėstiesiems su automobilių transporto juosta, kuria naudotis galės tik specialiojo transporto priemonės.

Už kelių šimtų metrų Palemono link, ten, kur eis Kauno pietrytinis aplinkkelis, „Lietuvos geležinkeliai“ pastatys didžiausią geležinkelio kirtimui skirtą keturių arkų tunelį, kuriame dvi arkos bus skirtos skirtingomis kryptimis važiuojantiems automobiliams ir dar po vieną iš šonų – pėstiesiems.

Automobiliai ir pėstieji geležinkelį galės kirsti ir Palemono bei Marių gatvių sankirtoje statomu tuneliu. Dar vienas pėsčiųjų tunelis bus skirtas žmonėms, einantiems į Ugniakuro gatvę.

Kada minėtomis jungtimis bus pilnai paleistas automobilių ir pėsčiųjų eismas, kol kas neaišku. Šias detales su „Lietuvos geležinkeliais“ derina Kauno miesto savivaldybė.

45 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

M. K. Čiurlionio muziejus kviečia apsilankyti nemokamai

Pataria advokatė: kaip elgtis, jei mokykloje susižalojo jūsų vaikas

Kauno rajone rastas apiręs žmogaus kūnas

Vienybės aikštėje stipraus vėjo neatlaikė kaštonas

Šalyje nustatyti 5 nauji susirgimai koronavirusu

Varpo gatvę sekmadienio rytą sudrebino sprogimas

Valstybė už 17 mln. eurų mokys dirbtinį intelektą lietuvių kalbos

Paviešintas avarijos Kauno centre vaizdo įrašas: čia bus žiedas, pristabdyk

A. Kubilius ir R. Karbauskis kibo vienas kitam į atlapus dėl karantino

Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojai šeštadienį susidūrė su keblumais