Kauniečiai praneša: Amalių tunelis jau atidarytas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Grandioziniam „Rail Baltica“ projektui Kaune įsibėgėjant, pirmieji pokyčiai jau pasiekė ratuotus ir pėsčius eismo dalyvius.

Kokiais naujais tuneliais jau greit važiuos kauniečiai? 17 nuotr.

Trečiadienį „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojų informacija, kad atkarpoje nuo Chemijos gatvės jau galima pravažiuoti tuneliu, o senoji Amalių pervaža – uždaryta. Tiesa, skaitytojai nuogąstavo, kad trečiadienio ryte tuneliu važiuoti dar nebuvo galima.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ anksčiau nurodė „Rail Baltica“ projekto direkcijos atstovas Domas Jurevičius, Kaune bus įrengtos keturios požeminės perėjos ir automobilių tuneliai.

Vienas geležinkelio kirtimo taškas vietoje naikinamos Amalių pervažos bus įrengtas atkarpoje nuo Chemijos gatvės, ties Svirplių taku – tunelis pėstiesiems su automobilių transporto juosta, kuria naudotis galės tik specialiojo transporto priemonės.

Už kelių šimtų metrų Palemono link, ten, kur eis Kauno pietrytinis aplinkkelis, „Lietuvos geležinkeliai“ pastatys didžiausią geležinkelio kirtimui skirtą keturių arkų tunelį, kuriame dvi arkos bus skirtos skirtingomis kryptimis važiuojantiems automobiliams ir dar po vieną iš šonų – pėstiesiems.

Automobiliai ir pėstieji geležinkelį galės kirsti ir Palemono bei Marių gatvių sankirtoje statomu tuneliu. Dar vienas pėsčiųjų tunelis bus skirtas žmonėms, einantiems į Ugniakuro gatvę.

Kada minėtomis jungtimis bus pilnai paleistas automobilių ir pėsčiųjų eismas, kol kas neaišku. Šias detales su „Lietuvos geležinkeliais“ derina Kauno miesto savivaldybė.

45 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Žadama baigti patikrinimą dėl nušalinto Kauno policijos viršininko D. Žukausko

Baigtas Zapyškio bažnyčios tyrimas: išbetonuotai pievai turi sprendimą

„Rytą“ visa galva pranokę žalgiriečiai kelia pirmą sezono trofėjų

Šventinė savaitė Kauno klinikinėje ligoninėje: dvynukų kaip iš gausybės rago

Skaudi netektis: mirė poetas K. Navakas

„Eurovizijos“ finale užfiksuoti nesklandumai: ar laimėtojas galėjo būti kitas?

G. Nausėda sveikinimo kalboje Lietuvai pabrėžė švietimo svarbą

Kauniečiai nuotaikingai mini Vasario 16-ąją: iškilminga ceremonija, koncertai ir kitos veiklos

Baimė atsidūrus ant operacinio stalo: pacientai pasiūlė kaip to išvengti

Dėl vykstančių šventinių renginių – eismo ribojimai mieste