Skaitytojai: rekonstruotoje „Megoje“ krenta lubos? (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Skaitytojai: rekonstruotoje „Megoje“ krenta lubos? (papildyta)

Skaitytojo nuotr.

Šeštadienį „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užfiksavo, kaip prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“, vienoje iš alėjų, nukrito lubų plokštė.

Savaitgalio pradžioje apie 10 val. ryto „Kas vyksta Kaune“ redakcija sulaukė laiško, kuriame prie nuotraukos tik vienas skaitytojo klausimas: „Ar saugu vaikščioti po „Megą“?“.

Iš nuotraukos matyti, kad pačios parduotuvės viduje nukrito viena iš lubų plokštelių.

Toks įvykis šią savaitę „Megoje“ jau ne pirmas. Prieš kelias dienas prekybos centro stovėjimo aikštelėje ant automobilio užkrito betono gabalas, todėl natūralu, kad žmonės baiminasi panašių įvykių.

Tuo metu „Megos“ atstovai teigė, kad jokio pavojaus nėra ir parduotuvėje saugu.

Papildyta 9 val. 28 min.

Susisiekus su prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ atstovu paaiškėjo, kad lubos iš tiesų nukrito.

„Penktadienio pavakare įvykus santechnikos gedimui viename is PLC „Mega“ įsikūrusių restoranų įvyko vandens nutekėjimas, dėl ko sušlapo ir nukrito pirmajame aukšte po restorano vamzdžiu esanti lubų konstrukcijos medžiaginė plokštė. Šios plokštės yra itin lengvos ir itin saugios, tad pavojus PLC „Mega“ klientų sveikatai nekilo. Gedimas netrukus buvo pašalintas“, – situaciją paaiškino A. Žiliukas.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA