Policijai gerai žinomas mažametis gali bastytis Kaune ir pūsti miglą į akis – Kas vyksta Kaune

Policijai gerai žinomas mažametis gali bastytis Kaune ir pūsti miglą į akis

R. Tenio, Marijampolės apskrities VPK nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kazlų Rūdos policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl mažamečio Kajaus Jurgelaičio paieškos. Policija praneša, kad trečiadienį berniukas išėjo iš namų ir negrįžo.

Marijampolės apskrities VPK duomenimis, 2008 m. gimęs berniukas buvo apsirengęs šviesiai mėlynos spalvos džinsais, languotais mėlynos ir oranžinės spalvos marškiniais, apsiavęs ryškiai mėlynos spalvos sportiniais bateliais, ant pečių nešėsi ryškią salotinės spalvos kuprinę.

Berniukas iš namų pabėga ne pirmą kartą. Ankstesniais kartais mažametis buvo rastas Kauno oro uoste, Kauno geležinkelio stotyje, prekybos centre „Akropolis“, Vilkaviškio rajono Pilviškių miestelyje ir kitur.

Vieną paskutinių dingimų, kaip rašė „Kas vyksta Kaune“, užfiksuotas pernai rugpjūtį. Tuomet, kaip ir nujautė policija, berniukas rastas Kauno „Akropolyje“.

Pareigūnai įspėja, kad vaikas gali stabdyti pravažiuojančias transporto priemones, meluoti apie gyvenamąją vietą, pasakoti nebūtas istorijas ir prašyti žmonių jį pavėžėti, duoti pinigų kelionei, autobusų vairuotojų gali prašyti pavėžėti nemokamai.

Pastebėjus šį nepilnametį, prašoma skambinti policijai telefonu 8 608 43598 (darbo valandomis) arba 8 700 60300, 112 (visą parą).

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA