Savaitgalį kauniečius kviečia į spalvingą fiestą Lampėdžiuose – Kas vyksta Kaune

Savaitgalį kauniečius kviečia į spalvingą fiestą Lampėdžiuose

„Water Inn“ nuotr.

„Vasarą reikia švęsti vandenyje!“ – skelbia didžiausio Baltijos šalyse vandens atrakcionų parko „Water Inn“ kūrėjai. Ir kviečia šį savaitgalį praleisti įdomiau kartu su savimi atsinešus kuo žaismingesnį pripučiamą atributą: žalią krokodilą, rausvą flamingą, picos gabaliuką ar tiesiog patį ryškiausią čiužinį.

„Tokios vandens atributų fiestos populiarios visame pasaulyje. Gera nuotaika, spalvingos nuotraukos ir puikios emocijos garantuotos ir dalyvaujantiems, ir stebintiems“, – pasakoja vandens parko vadovas Aurelijus Gražinskas bei pažada, kad visi, atvykę į „Water Inn“ fiestą su tokia spalvota pripučiama atributika pramogauti specialių sesijų metu galės nemokamai.

„Šventinės sesijos vyks šeštadienį ir sekmadienį nuo 10, 12, 14, 16 ir nuo 18 valandos“, – dieną pradėti nuotaikingai kviečia „Water Inn“ komanda, nuolatos puoselėjanti vandens pramogų kultūrą Lietuvoje ir pažada į renginį atvežti didžiulius, iki 3 metrų aukščio rožinius flamingus, tiems kas neturės savo plaukmenų.

Savaitgalį Lampėdžiuose plaukios milžiniški flamingai / „Water Inn“ nuotr.

Per sezoną – 15000 lankytojų

Originali vandens pramoga Kaune išpopuliarėjo žaibiškai, todėl per metus sulaukė beveik 15 000 lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir aplinkinių šalių – toks parkas yra didžiausias Baltijos šalyse.

„Pramoga skirta ne tik batutus dievinantiems vaikams, bet ir ieškantiems kitokio, aktyvaus poilsio. Džiaugiamės, kad lietuviai vis dažniau renkasi būtent tokią laisvalaikio formą“, – pasakoja A. Gražinskas.

„Turime ir daug nuolatinių lankytojų, kurie parke lankosi tartum malonioje treniruotėje. Kai kurios figūros siekia net 7 metrus aukščio, todėl nepakartojamos emocijos išlieka dar daugybę kartų. Stengiamės stebinti ir toliau, todėl kas sezoną sugalvojame kažką naujo. Štai praėjusiais metais parke „apsigyveno“ milžiniški, iki 6-ių žmonių talpinantys flamingai, o šiemet – naujas „Tarzan’kės“ atrakcionas, kuris jau spėjo tapti ir lankytojų mylimiausiu“, – pramogas vardija A. Gražinskas.

Ir mažiems, ir dideliems

„Water Inn“ parkas sukurtas taip, kad juo galėtų mėgautis visi – nuo nemokančių plaukti iki adrenalino mėgėjų. „Visiškai nesvarbu, kiek jums metų – visi į parką eina tik su patogiomis, ES sertifikuotomis gelbėjimosi liemenėmis, kurios suteikiamos nemokamai. Taip pat kiekvienas lankytojas prieš žengdamas į vandens parką išklauso instruktažą ir netgi kartu su instruktoriais atlieką specialų apšilimą, kuris reikalingiausias tiems, kurie į vandens parką eina atlikti didžiausių šuolių ar sudėtingiausių triukų “, – aiškina A. Gražinskas.

Vienu metu parke gali pramogauti net 100 žmonių, taigi pagal žmonių skaičių skiriamas ir atitinkamas gelbėtojų skaičius, kurie padeda visose situacijose.

„Vandens parke taip pat turime ir hidro kostiumus, kurių labiausiai žmonėms prireikia vėsesnėmis dienomis arba tuomet, kai tvyro didelis karštis ir tamsesnės vandens parko figūros smarkiau įkaista“, – aiškina „Water Inn“ komanda.

„Pirmasis karnavalas ant vandens „Water Inn“ – jau šį šeštadienį bei sekmadienį, laukiami visi kauniečiai pavieniui, poromis ir šeimomis, tiesiog ateikite, o mes jau garantuojame geras emocijas esantiems vandenyje, tiek ir renginį stebintiems nuo kranto“, – žada renginio organizatoriai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.