„Gintarinė pora 2019“: „Žalgirio“ areną užplūdo geriausi pasaulio šokėjai – Kas vyksta Kaune

„Gintarinė pora 2019“: „Žalgirio“ areną užplūdo geriausi pasaulio šokėjai

Organizatorių nuotr.

Šeštadienio rytą Kauno „Žalgirio“ arenoje prasidėjo tradicinės tarptautinės sportinių šokių varžybos „Gintarinė pora 2019“. Šių metų varžybos – jubiliejinės. Geriausi Lietuvos ir pasaulio šokėjai į Kauną susirinko jau 55-ąjį kartą.

Abi šio savaitgalio dienas šokėjai varžysis dėl Pasaulio sportinių šokių federacijos reitingo taškų, o sekmadienio vakarą žiūrovų laukia įspūdinga parodomoji programa, skirta Motinos dienai ir varžybų jubiliejui paminėti. Čia šoks Europos ir pasaulio čempionai, savo dainas atliks Ovidijus Vyšniauskas.

Šeštadienio rytą varžybas pradėjo patys mažiausieji – vaikų – grupių šokėjai, taip pat jaunučiai bei jauniai. Jaunimo, t.y. 16 -18 metų amžiaus sportininkai, jau varžėsi dėl pasaulio reitingo taškų, šokdami standartinius šokius. Čia viso startavo 8 valstybių atstovai.

Po pietų – dienos dalyje – jaunimo šokėjai prisijungė prie suaugusiųjų amžiaus grupės sportininkų. Susirinkusieji galėjo išvysti beveik visas geriausias Lietuvos poras.

Pertraukų metu renginio lankytojai ir dalyviai buvo kviečiami pasižiūrėti vieno iš varžybų organizatorių, Kauno miesto garbės piliečio Česlovo Norvaišos šaržų parodos.

Vienose didžiausių sportinių šokių varžybų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse teisėjauja kvalifikuoti teisėjai iš 14 valstybių: Vokietijos, Rusijos, Olandijos, Italijos, Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos, Anglijos, Latvijos, Vengrijos, Estijos, Moldovos ir Lietuvos.

Kauno „Žalgirio“ areną užplūdo ir suaugusiųjų grupės šokėjai, kurie šeštadienį šoko standartinius šokius. Iš viso ant arenos parketo sukosi daugiau nei 100 sportininkų iš 16 valstybių.

Dienos dalyje suaugusieji šoko atrankiniuose turuose, o šios grupės ketvirtfinaliai, pusfinaliai ir finalai įvyko šeštadienį vakare.

Kaip minėjo viena iš renginio organizatorių p. Jūratė Norvaišienė, šiais metais itin gausų porų iš mums egzotiškų valstybių: Kinijos, Japonijos, Pietų Korėjos, Filipinų, Hong Kongo ir San Marino.

Šeštadienio vakarą „Gintarinėje poroje“ aiškėjo standartinių šokių finalų dalyviai. Džiugina, kad visuose finaluose šoks bent viena lietuvių šokėjų pora. Nugalėtojas paaiškės vėlai vakare, apie 22 val.

Interviu su jais bus iškart publikuojamas „Amber Couple“ paskyroje „YouTube“.

Varžybų organizatoriai džiaugiasi, kad ir miesto bei valstybės valdžia palaiko šią šokių sporto iniciatyvą: atidarymo kalbą sakė Kauno vicemeras Andrius Palionis, o varžybų globėjas – Lietuvos respublikos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. Daug politikos, verslo ir kultūros atstovų laukiama rytojaus parodomojoje programoje, kuri skiriama Motinos dienai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.