„Žalgirio“ arena bus rekonstruojama: šalia iškils baseinas ir SPA centras

Kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nacionalinio mokslo ir inovacijų centro „Mokslo sala“ statybos ir plataus užmojo aplinkos sutvarkymas – dar ne visos permainos, kurios laukia Nemuno salos. Kaip pranešė „Init“, yra rimtų planų prie „Žalgirio“ arenos statyti baseiną su SPA zona. Formaliai tai būtų laikoma arenos rekonstrukcija, kuri atsieitų iki 12 mln. eurų.

Projekto užsakovas, teigiama „Init“ reportaže – „Žalgirio“ arenos operatorė, bendrovė „Kauno arena“, o jį parengė E. Miliūno architektūros studija, projektavusi ir pačią areną. Naują baseiną finansuotų miesto savivaldybė.

„Kauno arena“ ir Kauno „Žalgirio“ klubo direktorius: „Daryta apklausa, kad mieste trūksta baseinų, tad gimė mintis saloje statyti 50 m ilgio baseiną. Kad jis būtų ekonomiškai naudingas tiek miestui, tiek operatoriui, šalia būtų ir SPA zona, galbūt, sveikatingumo centras, reabilitacijos klinika“, – žurnalistams sakė „Kauno arenos“ ir Kauno „Žalgirio“ klubo direktorius Paulius Motiejūnas.

Kompleksas, „Init“ aiškino P. Motiejūnas, būtų „prilipdomas“ prie arenos, dėl to tai vadinama „Žalgirio“ arenos rekonstrukcija. Objektas turėtų bendrą požeminį patekimą šalia Nemuno, kuris nuo Karaliaus Mindaugo prospekto pusės būtų nematomas.

Anot Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Petrausko, baseinas galėtų būti naudojamas ir kaip apšilimo baseinas, jeigu „Kauno arena“ sugalvotų surengti Europos plaukimo čempionatą.

„Init“ žiniomis, objektas užimtų apie 9 tūkst. kv. m, o jo statybos galėtų prasidėti 2020 m. Architektų tarybai šiuo metu pateikti projektiniai pasiūlymai – ar bus pritarta šiam projektui, paaiškės kitos savaitės pradžioje.

63 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Nustatė išmokos sumą laikinai prižiūrintiems svetimą vaiką: yra svarbi sąlyga

Policija ieško sukčiaus: išgrynino pinigus iš svetimos banko kortelės

Kaune pristatyta INDRE MILIS pop-up meno paroda

Kaune fiksuojama iki 5 kartų išaugusi oro tarša

Kauno klinikos klausys pacientų patarimų: kuriama speciali naujovė

Nelaimė Aukštuosiuose Šančiuose: ligoninėje atsidūrė į avariją patekęs motociklininkas

Kauniečiams bežiūrint gyslose stings kraujas – ekstremalai vaikščios neliesdami žemės

Svarstoma atgal į Lietuvą perkelti kai kuriuos lietuvių kilmės asmenis

Naktį užsidegus lengvajam automobiliui į ligoninę išvežtas apdegęs žmogus

JAV medicininės įrangos kūrėja ir gamintoja „Hollister Incorporated“ sparčiai įsilieja į vietos bendruomenę