Č. Radzinausko tiltu automobiliai vėl lekia su vėjeliu

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo Akademijos važiuojantys automobiliai Česlovo Radzinausko tiltu vėl važiuoja kaip įprasta, spūsčių čia kaip nebuvę. Kauniečiai dalijasi, kad belaukiant Kaune popiežiaus Pranciškaus vėl atidarytos abi eismo juostos – tiesa, atokvėpis bus neilgas.

Dar savaitės pradžioje „Kas vyksta Kaune“ publikuotame straipsnyje Lietuvos automobilių kelių direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus patarėjas Saulius Jansonas patikino, kad popiežiaus vizito dieną, kai Kaune laukiama didelio transporto srauto, naujai suremontuota juosta bus atidaryta, o senoji nebus uždaroma, kad eismas galėtų vykti abiem kryptimis.

Tiesa, palengvėjimo kauniečiai sulaukė gera savaite anksčiau – socialiniuose tinkluose jie teigė, kad trečiadienio vakarą buvo asfaltuojama antra eismo juosta, o ketvirtadienio rytą darbininkai jau ardė užtvaras ir nukreipiančias gaireles. Šiuo metu srautas A5 keliu nuo Akademijos juda be jokių trikdžių.

Be to, kaip diskutuota antradienį vykusiame Kauno savivaldybės Eismo saugumo komisijos posėdyje, rugsėjo 22-23 d., kai atvyks popiežius, planuojama pralaidumą tiltu dar padidinti sukantiems dešinėn į Užnemunės gatvę atidarant trečią juostą.

S. Jansonas anksčiau „Kas vyksta Kaune“ minėjo, kad nuo rugsėjo 24 d. darbai ant Č. Radzinausko tilto bus atnaujinami ir tęsiami kitoje eismo juostoje. Čia tvarkomos tilto deformacinės siūlės – remonto metu išpjaunamos gilios ertmės, kuriose yra keičiami statinio konstrukcijos elementai. Darbai turėtų būti baigti spalio pirmoje pusėje.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šį sekmadienį Kaune – svarbiausias „Golden Parazyth“ metų įvykis

Gyventojams bus nemokamai dalijamos eglišakės

Iškart po skyrybų vedęs kaunietis S. Martinavičius Balio paplūdimyje atšventė dvigubą šventę

Dramatiška kova: „Žalgiris“ pratęsime nusileido „Barcelonai“

Į Kauną atvyksta pirmosios kovos mašinos „Boxer“

Vienas kelias, trys avarijos – pasipylė nelaimių gausa (video)

Paaiškėjo, kas sukėlė dviejų gyvybių pareikalavusią avariją Kauno rajone

V. Matijošaitis užleido Kauno vairą studentams

Pateikė naujos informacijos: namuose šventusiai mamai gresia bauda

Sukurta nauja svetainė, leisianti sužinoti, ką jūsų labui nuveikė Europa