Pajuokauti sumanę Laisvės alėją rekonstruojantys darbininkai netikėtai pateko į kadrą (video)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio popietę portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcijos elektroninio pašto dėžutę pasiekė realijos iš Laisvės alėjos. Karštą vasaros dieną rekonstruojamoje kauniečių pamėgtos promenados dalyje vyko „darbiniai žaidimai“, kurie patraukė netoliese buvusių praeivių dėmesį.

Atsiųstame vaizdo įraše užfiksuoti bendrovės „Autokausta“ darbininkai, kurie, regis, užsimanė paįvairinti vykdomus darbus, įnešdami į rimtą procesą žaidybinių elementų ir taip bent trumpam atsikvėpdami nuo ore tvyrančio karščio.

Nufilmuotoje rekonstruojamos Laisvės alėjos atkarpoje netoli Įgulos bažnyčios (Soboro), kaip galima spėti, darbai pavesti atlikti trims ryškiai iš tolo šviečiančiais drabužiais apsivilkusiems darbininkams. Ant galvų jie, kaip ir priklauso, užsidėję šalmus, o rankose laiko kastuvus.

Tiesa, atrodo, rimtai darbuojasi tik vienas iš trijų. Kiti du labiau atsipalaidavę – žaismingai mosikuoja kastuvais, trumpam užmaukšlina ant akių šalmus, kad nieko nebūtų galima įžiūrėti, ar vaikosi vienas kitą „trumpoje distancijoje“.

Toks vaizdas sudomino ir su portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistais susisiekusius kauniečius. „Šitaip vyksta Laisvės alėjos rekonstrukcija iš mokesčių mokėtojų pinigų. Labai juokingas jų darbas – trys vyrai vieną duobę kasa“, – sakė jie.

Darbininkų išdaigos rekonstruojamoje pėsčiųjų gatvės dalyje tęsėsi neilgai – šiek tiek atvėsinę mintis ir kūnus nuo fizinio darbo, netrukus vyrai vėl pasiraitojo rankoves.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

232 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauniečių Sigito ir Natalijos Martinavičių santuoka oficialiai nutraukta

Išsikviesti greitosios pagalbos tiesiogiai bus nebeįmanoma

Šalia Kauno marių - gamtos kampelis, kuriame lankėsi ne kiekvienas

Prisiminė didžiausius žalgiriečių paklydimus: išgertuvės iki ryto, kanapės, muštynės ir „Farai“

Keičiasi „CityBee“ kainos: nebelieka nemokamų kilometrų

„Žalgirio“ areną pirmą kartą drebino Radžis su koncertiniu turu

Kauniečiai tyrinėjo Kauną mindami dviračius: apdovanoti žaidimo „Pažink Kauną“ nugalėtojai

Į naktinį barą Vilijampolėje skubėjo gausios policijos ir medikų pajėgos

Ieško būdų, kaip tradicinius amatus bei gaminius apsaugoti nuo išnykimo

Orai nedžiugins: atslenka tikras lietuviškas ruduo