Svarbi informacija: dėl remonto keičiasi troleibusų ir autobusų maršrutai Kaune (papildyta)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kauno autobusai“ įspėja, kad gegužės pradžioje kelininkams uždarius dalį Ašigalio gatvės, čia bus nutraukiamas šešių troleibusų ir dviejų autobusų maršrutų eismas. Daugiau nei mėnesiui keisis galinės maršrutų stotelės, į kai kurias nuvažiuoti bus neįmanoma.

Kaip praneša „Kauno autobusai“, nuo gegužės 5 d. iki birželio 22 d. dėl remonto darbų bus laikinai uždaryta Ašigalio gatvė, o ja vykstantis autobusų ir troleibusų eismas nutraukiamas.

Keisis 1, 2, 4, 11, 13, 14 troleibusų ir 13 N, 14 N autobusų maršrutai. Iš esmės, galiniai minėto viešojo transporto taškai iš Ašigalio gatvės pabaigoje esančios „Islandijos pl.“ stotelės persikels į kitas stoteles.

Pateiktoje schemoje nurodoma, kad 1, 2 ir 4 maršrutų troleibusų galutine stotele taps „Ašigalio g.“, o į centrą šis viešasis transportas, apsisukęs žiedinėje sankryžoje, išvažiuos iš Šiaurės prospekte esančios „S. Žukausko g.“ stotelės.

Tuo tarpu 11, 13 ir 14 maršrutų troleibusų galutine stotele taps „Šilo“ pusėje esantys „Eiguliai“, o link Savanorių prospekto keleivinės transporto priemonės išvyks iš kiek tolėliau kitoje gatvės pusėje esančios „S. Žukausko g.“ stotelės.

Ketvirtadienio, penktadienio ir šeštadienio naktimis kursuojantys 13 N ir 14 N autobusai kelionę užbaigs „Šiaurės pr.“ stotelėje prie parduotuvės „Norfa“.

Viešojo transporto pakeitimai Ašigalio gatvėje / „Kauno autobusų“ schema

„Kauno autobusų“ viešųjų ryšių specialistė Ramunė Tarandė „Kas vyksta Kaune“ pridūrė, kad Ašigalio gatvėje 13, 14 troleibusais ir 13 N, 14 N autobusais nebus galima pasiekti ir stotelių „Pėsčiųjų tiltas“ bei „Pilėnų“ progimnazija“.

„Kas vyksta Kaune“ dar laukia Kauno miesto savivaldybės komentaro dėl privataus transporto eismo ribojimo Ašigalio gatvėje ir detalių apie atliksimus darbus. Tik gavę atsakymus, informuosime skaitytojus.

Gera žinia eismo dalyviams: tiesiama nauja kelio atšaka 17 nuotr.

Labiausiai tikėtina, kad gatvė bus uždaryta dėl šiuo metu tiesiamos Ašigalio gatvės ir Islandijos plento (A1 magistralės) jungties. Savivaldybė darbus ketina užbaigti iki rugsėjo, o eismas naująja atšaka turėtų būti paleistas iki šių metų pabaigos.

Papildyta

Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad viešojo transporto eismas bus ribojamas dėl įvažiavimo į magistralę A1 Ašigalio gatvės gale statybų.

Kelininkai maždaug iki liepos pradžios čia įrenginės žiedinį transporto mazgą – dėl to bus neįmanoma pravažiuoti S. Žukausko ir Ašigalio gatvių sankirta ties stotele „Islandijos plentas“.

Nuosavais automobiliais gyventojai galės pasiekti savo kiemus įvažiavę į Ašigalio gatvę iš parduotuvės „Norfa“ pusės, pro Šiaurės ir Sukilėlių prospektų sankryžą.

29 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno meras atskleidė, kodėl R. Meilutytę pasirinko patarėja

Prie „Megos“ - sunkiasvorio ir lengvojo automobilio susidūrimas: spūstis kilometrinė

Du svarbius pasikeitimus pristatęs A. Gelažninkas pasiryžęs antrą kartą įveikti Dakarą (foto)

Žlugo balsavimas dėl V. Pranckiečio atstatydinimo (papildyta)

Mitingo „Vėžys - ne sloga“ dalyviai siunčia jautrią žinutę: mes norime gyventi

Atsakas: svarstoma kompensuoti rajono gyventojų išlaidas vaikų darželiuose mieste

Stovėjimas Vienybės požeminėje aikštelėje bus žymimas Geltonąja zona

Sušauktas nenumatytas Seimo posėdis: balsuos dėl V. Pranckiečio atstatydinimo

„Valstiečiai“ nusprendė: R. Karbauskį deleguos į Seimo vadovybę

Atsinaujina Laisvės alėjos maisto parduotuvės: proga apsipirkti su didelėm nuolaidom (foto)