Fiksuoja skaitytojai: vandalai išniekino kauniečių pamėgtą vietą

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė kaunietės žinia apie, pasak jos, naktį gyventojų pamėgtoje vietoje įvykdytą vandalų išpuolį.

„Naktį iš penktadienio į šeštadienį niekadėjai pasityčiojo iš neseniai prie tilto, vedančio į Panemunės parką, įsikūrusios kavinukės. Į šią vietą užsukdavome kiekvieną kartą eidami pro šalį“, – pasakoja skaitytoja.

Moters užfiksuotoje nuotraukoje aiškiai matyti, kaip galima įtarti, savavališkai aprašytas nedidelės kavinukės pastato fasadas. Ant jo vandalai paliko dažų žymes – svastikos ženklus ir užrašą: „Rusai, lauk iš Lietuvos“.

„Matėme, kai šįryt kavinukes savininkai iškvietė policijos pareigūnus ir įregistravo vandališką išpuolį. Taip pat pasielgta ir su tilto, vedančio į Panemunės parką, turėklais. Jie išpaišyti kone vienodu braižu kaip ir pastatas. „Tapytojas“ paliko ir savo „parašą“ – Davinčius“, – sako kaunietė.

Kavinė minėtoje vietoje esą veikdavo kiekvieną savaitės dieną. Čia kauniečiai galėdavo įsigyti įvairių karštųjų gėrimų, šokolado, bulvių traškučių bei kitų užkandžių.  Savininkai, skaitytojos teigimu, vykdė jos renovaciją, o pavasarį ketino viršuje, apžvalgos bokštelyje, įkurti lauko terasą lankytojams.

Policija patvirtino, jog įvykis dėl aerozoliniais dažais išpaišytos kavinės pastato buvo užregistruotas šiandien,  vasario 17 d., 11:51 val. Taip pat pareigūnai sako užfiksavę ir vandalų užrašais suniokotus tilto turėklus. Įvykio aplinkybės aiškinamos, atliekamas tyrimas.

63 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Kauno vandenų“ vadovams ir verslininkams - milžiniškos baudos

„Lietuvos metų automobilio 2019“ startas bus paskelbtas Kaune

Iš kauniečių šeimos išplėštų vaikų drama tęsiasi: specialistai nenorom išklausė tėvo

Po atviru dangumi paliktu prabangiu automobiliu susidomėjo vagys: išlupo „akis“

Sekmadienį Žalgirio areną drebins beveik 200 prekės ženklų

Žemės ūkio ministerijos perkėlimo į Kauną procese - naujas žingsnis

Kauniečiai įspėja: už „Megos“ visą dieną formuojasi spūstis

Dėl aferų Pravieniškėse teisiamo V. Pitkausko vadovaujamai įmonei - palankus sprendimas

Per Kalėdas nedirbs pamėgto prekybos centrų tinklo parduotuvės

Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja apšmeižė atimtų vaikų mamą dėl girtumo (papildyta)