Palemone sudeginta 700 kg hašišo

Evaldo Virkečio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį Lietuvos muitinė Kaune naikino rekordinį kiekį hašišo arba dar kitaip vadinamos kanapių derva. 700 kg konfiskuotos narkotinės medžiagos buvo sunaikinta didelės kaitros krosnyje „Palemono keramikos“ gamykloje.

Narkotinės medžiagos naikinimą buvo pakviesti stebėti ir Kauno žurnalistai, kurie pakviesti norint išsklaidyti visuomenės abejones, kad konfiskuotos narkotinės medžiagos nėra naikinamos.

Deginamų narkotinių medžiagų vertė juodojoje rinkoje siekia daugiau nei 23 mln. lt. Siunta sulaikyta gegužės mėn. Lavoriškių pasienio poste. Tą kartą iš Lietuvos į Baltarusiją gabenamame greitai gendančių produktų krovinyje pasieniečiai aptiko daugiau nei 700 kg hašišo. Atliekant tyrimą sulaikyti 10 asmenų, įtariamų rekordinės hašišo kontrabandos organizavimu ir krovininių automobilių vagystėmis. Šiems nusikalstamos grupuotės nariams gresia iki 15 metų kalėjimo.

Iš viso per pirmąjį šių metų pusmetį muitininkai sulaikė daugiau kaip 1070 kg narkotini7 medžiagų. Pasauliniame narkotikų kontrabandos „žemėlapyje“ Lietuva daug metų įvardijama kaip tranzitinė valstybė, per kurią kvaišalai gabenami tiek iš vakarų į rytų šalis, tiek atvirkštine kryptimi.

Iš vakarų į Rusiją dažniausiai gabenami sintetiniai narkotikai, kokainas, hašišas ir marihuana. Į Skandinaviją, taip pat Rusiją iš Lietuvos vežamas amfetaminas ir metamfetaminas. Iš rytų į vakarus gabenamas heroinas.

77 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Per parą nuo koronaviruso Lietuvoje mirė du žmonės

Kaimynų vasarą Pakaunės gyventojai minės išradingai: laukia muzikinės staigmenos ir iškylos

Visos specialiosios tarnybos naktį skubėjo į Partizanų gatvę

Mažeikių tragedijos atomazga: rastas žudiko lavonas

Stiprius narkotikus skrandyje gabenusiam Nigerijos piliečiui iš Pravieniškių ištrūkti nepavyko

Kauno klinikose žengtas istorinis žingsnis genetinių tyrimų srityje

Lėktuvai netrukus vėl leisis ir Kaune – informuoja, kaip išvengti nesklandumų

Mažeikių dramoje kitas svarbus žingsnis – šią naktį

Pokyčių lyderis kunigas A. Toliatas: „Gyvenimas yra nuolatinis pokytis“

„Raketa“ pirmąkart šiemet pasiekė Nidą ir grįžo atgal: skelbiamos bilietų kainos