Magnum
R. Tenio ir Skaitytojo nuotr.

Matijošaičiams priklausančiame verslo centre buvo paskelbta evakuacija (atnaujinta)

1122026-06-02 14:52pagalKas vyksta Kaune skaitytojai
Antradienio popietę prie Karaliaus Mindaugo prospekte esančio „Magnum“ verslo centro išsirikiavo ugniagesiai – buvo pranešta apie uždūmintas patalpas.
„Gal žinote, kas nutiko „Magnum“ verslo centre? Žmonės evakuoti, atvažiavo kelios gaisrinės, policija“, – antradienį apie 14.35 val. portalui „Kas vyksta Kaune“ pranešė skaitytoja.
Kaip portalą informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Džiuginta Vaitkevičienė, buvo gautas pranešimas apie uždūmintas patalpas.
„Pirminiais duomenimis, dega elektros skydinė, ugniagesiai kol kas gesinti negali, laukiama elektrikų“, – portalui nurodė ji.
Papildyta 14.57 val.
Anot kauniečių, apie 14.52 val. ugniagesių pajėgos jau buvo atšauktos.
Ugniagesiai / Skaitytojo nuotr.
Ugniagesiai / Skaitytojo nuotr.
Karaliaus Mindaugo pr. esantis verslo centras yra valdomas įmonės „Magnumo investicijos“. Šią įmonę kontroliuoja UAB „Kauno saulėtekis“, kurios 99,89 proc. akcijų valdo Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.
Dėkojame skaitytojams, kurie dalijasi informacija apie aktualius įvykius. Jeigu ir jūs norite pranešti naujieną ar pasidalinti nuomone, kviečiame tai padaryti užpildant specialią formą „Pranešti naujieną“ , rašant per „Facebook“ puslapio privačias žinutes arba el. paštu [email protected].

Rekomenduojami video

Populiariausi straipsniai

Loading