Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Dainavos, Kalniečių ir kitų mikrorajonų gyventojams miegoti neleido dūmų smarvė. Kaip paaiškėjo, degė šiukšlės apleistame name.
„Kas prie Kalniečių poliklinikos dega? Matosi
dūmai“, – apie 01.40 val. nakties naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ rašė susirūpinęs kaunietis.
„Užsidarykite visi langus! Dega kažkas lauke“, – panašiu metu rašė kita kaunietė Dainavos mikrorajono „Facebook“ grupėje.
Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdyba, sekmadienį 00.49 val. buvo gautas pranešimas apie girdėtą sprogimą ir prasidėjusį gaisrą Kalniečių parke.
Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad dega šiukšlės apleistame name, Muravos gatvėje.
Degęs pastatas – rąstinis, vieno aukšto, be stogo.
Viduje buvo prikrauta ir degė įvairios lentos, šakos, medžio atraižos ir šiukšlės.