Skaitytojo pranešimas

Šilainiuose – kliūtis dviratininkams: laukiama dar vienos nelaimės?

Kliūtis dviračių take / Skaitytojų nuotr.
Dalintis:

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ antradienį sulaukė skaitytojos pranešimo apie dviratininkams pavojų keliančią vietą Šilainių mikrorajone.

Kaunietė tikino, jog dėl šios situacijos buvo kreiptasi ir į Kauno miesto savivaldybę, tačiau pagalbos lig šiol nėra sulaukta.

„Laba diena, į savivaldybę kreiptasi, bet kol kas jokių veiksmų šiuo atveju. Gal paviešinimas padėtų. Kuršių g. ties 51 namu pesčiųjų takas su KLIŪTIMI! Labai įdomiai“, – teigė skaitytoja.

Moters teigimu, į pėsčiųjų ir dviračių taką išsikišę turėklai yra sukėlę ne vieną nelaimingą atsitikimą.

„Esu mačiusi ne vieną skaudų įvykį su dviračiais šitoje vietoje. Viena didelė nelaimė jau atsitiko dviratininkui Kaune, nelaukime kitos. Gal imsis veiksmų“, – viliasi kaunietė.

„Kas vyksta Kaune“ primena, jog šių metų kovo 20 dieną profesionalus sportininkas Egidijus Čeponis Kauno dviračių take patyrė avariją, kuri baigėsi stuburo lūžiu.

Portalo žiniomis, E. Čeponis skaudų lūžį patyrė dviračių take netoli Kauno pilies, nusileidime link Neries. Apie nekokybišką dviračių tako dangą kovo pabaigoje informacija dalijosi ir dviratininkų bendruomenė.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.