Naujai asfaltuojama gatvė Rokuose: danga nauja – problemos senos – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Naujai asfaltuojama gatvė Rokuose: danga nauja – problemos senos

Gatvė Rokuose / Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas dalijasi naujai išasfaltuotos gatvės Rokuose „džiaugsmais“. Pasak jo, nauja danga blogos kelio situacijos negelbsti, nes automobilių važiuoklę gadina blogai sudėti nuotekų šulinių dangčiai.

Rokų gatvė / Skaitytojo nuotr.
Rokų gatvė / Skaitytojo nuotr.

„Vakar, trečiadienį, buvo išasfaltuota gatvės dalis Rokuose. Sveikintinas dalykas, nes buvo tragiškai duobėta. Deja, šulinių dangčiai sudėti taip nelygiai, kad juos tenka apvažinėti, norint negadinti automobilio važiuoklės. Įdomu, kur buvo techninė priežiūra ir užsakovas ir kaip priėmė UAB „Kauno tiltai“ darbus? Nemanau, kad kokybė atitinka KTR (Kelių techninio reglamento – aut. pastab.) reikalavimus. Gaila, kad taip švaistomi visų mūsų pinigai“, – rašo skaitytojas.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kaip minėtoje gatvėje anksčiau manevruodavo automobilių vairuotojai, siekę išvengti duobių.

Šiuo metu gatvė yra vis dar tvarkoma.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

9
19
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.