Kaune prieš objektyvą pozavo aštriadantis modelis – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Kaune prieš objektyvą pozavo aštriadantis modelis

Dalintis:

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Julijus pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas Kaune pasivaikščioti sumanęs bebras.

„Vakar prie Marių (Pažaislio) šitoks gražuolis keliavo keliu“, – naujienų portalui rašė skaitytojas.

Vyras pridūrė, kad bebras buvo labai pasimetęs, tačiau mielai sutiko papozuoti prieš objektyvą ir toliau lindo į miško gilumą. „Turbūt darbuotis vėlyvą vakarą“, – šmaikštavo kaunietis.

„Sustojau tam, jog niekas nepervažiuotų ir saugiai su drauge palydėjome į kitą kelio pusę. Bebriukas takeliu pasivaikščiodamas po biškį traukė link miško!!!“ – užfiksuotą bebro kelionę nupasakojo vyras.

Praėjusiais metais naujienų portalas lrytas.lt skelbė apie po Palangą šniukštinėjantį bebrą.

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) lektorius dr. Artūras Kibiša tąsyk portalui komentavo, jog bebrų baimintis nereikia, tačiau, kaip ir visų kitų laukinių gyvūnų, bandyti jų sugauti ar užspeisti į kampą šiukštu nederėtų.

„Medžioklės metu, kai gaudoma graibštu ir bebrui belieka tik gintis, atvejų yra įvairių buvę – buvo perkandęs ir koją, ir ranką. Tačiau tai – ekstremali situacija. Žmonių pulti tikrai neturėtų, bet visokių situacijų būna.

Jei kažkas bandytų jį gaudyti ar užspausti į kampą, pasekmės gali būti ir perkąsta koja“, – įspėjo A. Kibiša.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.