Kaunietė: visi galvoja apie automobilius, o kaip pėstieji, mamos, neįgalūs? | Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietė: visi galvoja apie automobilius, o kaip pėstieji, mamos, neįgalūs?

Nenuvalyti šaligatviai mieste / Asociatyvi nuotr.
Dalintis:

Šeštadienį Kauną padengęs sniegas ne tik pradžiugino, bet ir sudarė nemažai problemų, ypatingai pėstiesiems.

Į portalo „Kas vyksta Kaune” redakciją parašiusi kaunietė Alina pastebi, kad turėtų būti skiriamas didesnis dėmesys pėsčiųjų šaligatviams, ne tik keliams.

„Sniegui iškritus visi galvoja apie vairuotojus, bet niekas negalvoja apie pėsčiuosius, tenka kiekvieną dieną eini pėstute ir kyla klausimas, kodėl apie mašinas pagalvota, o apie pėsčiuosius ne? Kaip mamos su vaikų vežimėliais čia praeis? O neįgalūs žmonės?

Pėstiesiems gal sparnus įsigyti ir skraidyti? Ar galima sužinoti kodėl nevalgomi pėsčiųjų keliai? Sukilėlių prospekte – košmaras, kol eini iki stotelės, galvoji kaip kojų neišsisukti. Kovo 11 gatvėje link 6 forto žiedo – ta pati problema”, – savo rūpesčiais dėl šaligatvių valymo kokybės dalinasi kaunietė.

34
5
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.