Kaunietis užfiksavo Nemune mirkstantį žmogų: vandeny jau virš 5 minučių | Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietis užfiksavo Nemune mirkstantį žmogų: vandeny jau virš 5 minučių

Dalintis:

Ketvirtadienį popiet naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksavo Nemune besimaudantį žmogų.

„Ar normalu tokiu metu maudytis? Ir dar taip plaukti, kur srovė neša? Nemunas, Juozapavičiaus pr. 139A, prie pat „Kaunorama“.

Žmogus vandeny jau virš 5 minučių“, – vaizdo įrašu ketvirtadienį dalijosi portalo skaitytojas.

Kaip ketvirtadienį skelbė Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba, pastaruoju metu vėl visi vandens telkiniai pamažu dengiasi ledu. Artimiausiomis šios savaitės dienomis laikysis žiemiškai šalti orai, pasnigs.

Savaitgalį kritulių tikimybė sumažės iki minimumo. Dangus bent vietomis turėtų pragiedrėti, todėl tikėtina, jog sekmadienio ir pirmadienio naktimis kai kur oro temperatūra nukris žemiau -20 °C.

532
216
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.