Trys šeimos liko be namų – prašo pagalbos | Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Trys šeimos liko be namų – prašo pagalbos

N. Liaudenskaitės feisbuko grupės nuotr.
Dalintis:

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas trečiadienį pasidalijo žinia apie didžiulę nelaimę Girininkų II kaime – sudegė trijų šeimų namai, prašoma pagalbos.

Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba praneša, kad trečiadienį, 08.22 val., buvo gautas pranešimas, jog Alšėnų sen., Girininkų II k., A. Gustaičio g. 58, atvira liepsna dega namas. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna.

„Pastatas medinis, 15×10 m dydžio, dviejų aukštų, su mansarda, stogas dengtas šiferio danga, įrengti 3 butai. Nudegė ir buvo nuardytos namo stogo konstrukcijos, išdegė gyvenamosios patalpos ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Name buvęs dūmų deketorius suveikė, išgelbėti 5 šalia degusio namo esantys mediniai statiniai, išneštas vienas dujų balionas“, – informavo Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba.

N. Liaudenskaitės feisbuko grupės nuotr.

Didžiulė nelaimė palietė net tris šeimas – tai buvo jų namai. Socialinėje erdvėje pasidalinta pagalbos prašymu, prašoma prisidėti bet kokia pagalba, kadangi namų netekusioms šeimoms šiuo metu trūksta įvairių daiktų.

„Sako Kalėdos stebuklų metas. Tikimės ne stebuklo, bet gerų žmonių pagalbos. Šiandien rytą nutiko didelė nelaimė – sudegė trijų šeimų namai, sudegė VISKAS. Žmonės išėjo iš savo namų kaip stovi.

Kas gali kuo prisidėti, mielai priimsim bet kokią pagalbą. Šeimos planuoja glaustis lauko virtuvėlėse, tačiau ten trūksta statybinių medžiagų jas apšildyti, kad būtų galima gyventi žiemos metu: trūksta baldų, lovos, drabužių, patalynės…

Pridedu adresą, norintiems padėti ar atvežti kokių daiktų, nes galimybės pasiimti labai mažos – Alšėnų seniūnija, II Girininkų kaimas, A. Gustaičio gatvė“, – rašoma feisbuko įraše.

27
10
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.