Vyras kreipėsi į Šilainių gyventojus: kaip paaiškinti žmonėms, kad negalima taip daryti? – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Vyras kreipėsi į Šilainių gyventojus: kaip paaiškinti žmonėms, kad negalima taip daryti?

Skaitytojo ir R. Teni nuotr.
Dalintis:

Šeštadienį į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi vyras, susirūpinęs keturkojų gerove. Šilainiuose vyras ir jo augintis esą dažnai randa besimėtančių maisto atliekų, kurios gali būti labai pavojingos gyvūnams.

„Dažnai su savo augintiniu vaikštau po Šilainius ir susiduriam su tokia problema, kad žmonės mėto maistą, kaulų visur primėtyta… Ir aišku, mano šuo Hachiko dažnai tai pastveria, o aš turiu atiminėti iš nasrų. Kaip butų galima paaiškinti žmonėms, kad negalima taip daryti?! Po to šuo vemia, springsta… Toks vaizdas, kad žmonės namie valgo ir per langą išmeta kaulus“, – šeštadienį viešai šilainiškius gėdino vyras.

Kaunietis pabrėžė, kad besimėtančios maisto atliekos gali būti labai pavojingos gyvūnams.

„Visur randam kaulų išmestų, jie gal galvoja, kad gero daro, bet juk šuo turi namie savo maisto, o ir benamių šunų kaip ir nėra, tad kokiu tikslu mėto maistą ir kaip su tuo kovoti? Kaip paaiškinti žmonėms, kad negalima taip daryti? Kad gali pridaryti daug bėdų augintiniui?“ – klausė vyras, turėdamas vilties paprotinti Šilainių gyventojus.

286
26
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.