Kreipiasi į elektrinių paspirtukų vairuotojus: jūs trukdote atlikti kokybišką darbą – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kreipiasi į elektrinių paspirtukų vairuotojus: jūs trukdote atlikti kokybišką darbą

Skaitytojo nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas
Dalintis:

Antradienio rytą naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė kauniečio informacija su nuotraukomis iš Varnių gatvės. Čia vyrą papiktino pievoje palikti „Bolt“ paspirtukai.

„Mielieji paspirtukų mėgėjai, būkite mandagūs ir tvargingai juos palikite stovėti ant šaligatvio, o ne pievoje ar vidury pėsčiųjų takų.

Per tokius išmėtytus paspirtukus kiti žmonės negali dirbti. Jūs trukdote jiems atlikti kokybišką darbą, kad miestas atrodytų gražiau ir tvarkingiau. Toks vaizdas yra Varnių gatvėje 9 val. ryto“, – vaizdais iš Varnių gatvės dalijosi portalo skaitytojas.

Skaitytojo nuotr.

Kaip matyti vyro atsiųstose nuotraukose, žolę darbuotojai nupjovė tik ten, kur galėjo pasiekti, iš vietos nepatraukiant netvarkingai pievoje paliktų nuomojamų „Bolt“ paspirtukų bei dviračio.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ vakar jau skelbė, kad Paryžiaus gatvėse jau visiškai nebeliko nuomojamų paspirtukų, Vilniuje taip pat imtasi pokyčių, o Kaunas tokios tvarkos, bent kol kas, nesiima.

20
4
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.