Kaunietis užfiksavo nekasdienį vaizdą: į troleibusą įlipo su motoroleriu – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietis užfiksavo nekasdienį vaizdą: į troleibusą įlipo su motoroleriu

Jaunuolis įsistūmė motorolerį į troleibusą / Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Penktadienį naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pasidalijo 1 numeriu pažymėtame troleibuse užfiksuota nekasdiene situacija – jaunuolis į troleibusą įlipo su motoroleriu.

„Jaunuolis įsistūmė motorolerį į troleibusą. Vairuotoja nelabai prieštaravo“, – penktadienį neeiliniais vaizdais iš troleibuso dalijosi kaunietis.

Jaunuolis įsistūmė motorolerį į troleibusą / Skaitytojo nuotr.

Kaip matyti kauniečio atsiųstose nuotraukose, vaikinas net nesivargino nulipti nuo motorolerio ir kone įriedėjo į troleibusą. Visgi, kaip teigė vaizdą stebėjęs naujienų portalo skaitytojas – „Kauno autobusų“ vairuotoja tam nelabai prieštaravo.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

144
55
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale “Kas vyksta Kaune”.