Kaunietis įtūžo: reikalauja pagarbos, bet kaip elgiasi patys? – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Kaunietis įtūžo: reikalauja pagarbos, bet kaip elgiasi patys?

https://videopress.com/v/5v1u2CNm
Dalintis:

Trečiadienį naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pasipiktino Baltų prospekte užfiksuoto dviratininko vairavimu. Anot jo, dviratininkas turėjo galimybę važiuoti dviračių taku, tačiau pasirinko platesnį kelią ir dviratį mynė nesilaikydamas artumo prie dešiniojo važiuojamosios dalies krašto.

„Dviratininkai dažnai iš automobilių vairuotojų reikalauja pagarbos. Tačiau kaip jie elgiasi patys?

Baltų prospektas, Kaunas. Kiek atsimenu KET, dviratininkams draudžiama važiuoti keliu jeigu šalia yra dviračių takas. Be to kelyje dviratininkams reikia važiuoti važiuojamosios dalies kraštine dešine eismo juosta, kuo arčiau jos dešiniojo krašto“, – nepasitenkinimą dviratininko vairavimu reiškė kaunietis.

342
54
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.