Nemaloni kaunietės patirtis “Lidl” parduotuvėje: kiek žmonių apgaunama visos Lietuvos mastu? – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Nemaloni kaunietės patirtis “Lidl” parduotuvėje: kiek žmonių apgaunama visos Lietuvos mastu?

Skaitytojos nuotr.
Dalintis:

Savanorių prospekto “Lidl” parduotuvėje apsilankiusi kaunietė liko nemaloniai nustebinta. Sūdytos lašišos kaina lentynoje ir kasoje – skirtinga. Anot moters, toks prekių kainų neatitikimas pastebimas jau ne pirmą kartą.

“Eilinė “Lidl” pirkėjų apgavystė. Kaina lentynoje 3.99 Eur, o kasoje muša 4.49 Eur. Informavus atsakingus asmenis, niekas nenuėjo pakeisti kainos. Skirtumo negražino, bet pasiūlė už prekę atgauti pinigus ją gražinant. Kiek taip žmonių apgaunama visos Lietuvos mastu? Šitas atvejis jau 3-ias šį mėnesį, galbūt būtų buvę ir daugiau atvejų… Tačiau perkant daugiau prekių viską sužiūrėt labai sudėtinga”, – pirmadienį naujienų portalui “Kas vyksta Kaune” skundėsi skaitytoja.

„Lidl Lietuva” atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė atsiprašė dėl nemalonios pirkėjos patirties.

„Šiuo atveju įvyko žmogiškoji klaida ir parduotuvės personalas nespėjo pakeisti teisingo kainolapio. Apgailestaujame dėl šios situacijos, kuri pirkėjai sukėlė nepatogumų. Visgi tokiu atveju visada galima kreiptis į parduotuvės personalą bei susigrąžinti pinigus. Dėsime pastangas, kad tokios situacijos ateityje nesikartotų bei nesukeltų nepatogumų”, – komentavo ji.

249
442
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale “Kas vyksta Kaune”.